Rebris od Hansgrohe

Rebris od hansgrohe – nowa seria baterii umywalkowych, która przekonuje nie tylko świetnym designem, dostępnym w dwóch wariantach, ale także technologiami oszczędzającymi wodę i energię: CoolStart i EcoSmart, które realnie przyczyniają się do ochrony zasobów naturalnych i zawartości Twojego portfela!

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić z Rebris już teraz

Na co zwrócić uwagę przy wyborze nowej armatury?

Nasze top 3 to: niezawodność, ponadczasowy design i technologie pozwalające oszczędzać wodę i energię. Najnowsza seria baterii umywalkowych Rebris od hansgrohe spełnia je wszystkie!

✔️ Dwa warianty wzornicze: Rebris S (z miękkimi krzywiznami) i Rebris E (charakteryzujący się minimalistycznym wzornictwem) występujących w dwóch wariantach wykończenia: chromie i czarnym matowym.

✔️ Najnowsze eco technologie: CoolStart – automatycznie dostarczający zimną wodę, gdy uchwyt znajduje się w pozycji środkowej oraz EcoSmart redukujący przepływ wody do zaledwie 5 litrów na minutę

✔️ 5 lat gwarancji i łatwy dostęp do części zamiennych po okresie gwarancyjnym

Kolekcja Rebris od hansgrohe skupia się na tym, co najważniejsze w zakresie wzornictwa, technologii i funkcji. Nowy produkt marki stawia na ponadczasowość, jakość, ochronę zasobów i inteligentne funkcje, które ułatwiają codzienne życie.

Wybierz wariant wzorniczy, który najbardziej Ci odpowiada i zacznij oszczędzać wodę, energię i pieniądze już teraz!

Zacznij oszczędzać już dziś! Wymień armaturę na taką, która ogranicza zużycie wody i energii bez rezygnowania z komfortu użytkowania.

Poznaj serię Rebris od hansgrohe i wybierz baterię stworzoną na miarę Twoich potrzeb 😊