Wanna Oceana Slim Excellent – w nowych kolorach matowych!

Miło nam poinformować, że wanna Oceana Slim Excellent 🛁 jest teraz dostępna w 4 nowych kolorach matowych:

  • biały mat,
  • czarny mat,
  • szary mat,
  • antracyt mat.

Charakterystyka produktu:

  1. Nowoczesny design: Matowy kolor wanny dodaje wnętrzu nowoczesnego charakteru, tworząc wyrafinowaną i stylową atmosferę. Kolor ten doskonale komponuje się z minimalistycznymi, industrialnymi wnętrzami, jak i z klasycznymi aranżacjami, dodając im odrobinę nowoczesności.

  2. Wysoka jakość materiałów: Wanna wykonana jest z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, który gwarantuje długotrwałość użytkowania oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Warstwa akrylu jest odporna na zarysowania i uszkodzenia, zapewniając niezmienny wygląd przez lata.

  3. Komfort i ergonomia: Każdy model wanny został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania. Ergonomiczne kształty pozwalają na wygodne oparcie pleców i pełen relaks podczas kąpieli. Wanna jest również przystosowana do montażu parawanu nawannowego, co zwiększa jej funkcjonalność.

  4. Estetyka i minimalizm: Niski rant o wysokości 18 mm sprawia, że wanna zabudowana płytkami prezentuje się delikatnie i elegancko. Minimalistyczny wygląd wanny idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy wnętrzarskie, jednocześnie zwiększając jej użyteczność.

  5. Stabilność i wytrzymałość: Konstrukcja dna wanny jest wzmocniona, co zapewnia odpowiednią stabilność i trwałość produktu. Do wanny należy osobno domówić zestaw nóżek wannowych (kod: WAIN.NWT50), co dodatkowo wspiera jej solidność.

 
 
 
 

Wybierz idealny rozmiar i ciesz się luksusem kąpieli w wyjątkowej wannie w jednym z czterech modnych kolorów matowych, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i trwałość na lata.

Zobacz ofertę tutaj