✨ Nowość! Baterie Pi Excellent w kolorze złoty szczotkowany ✨

Złoty szczotkowany w serii baterii Pi Excellent

Z ogromną przyjemnością informujemy o najnowszym rozszerzeniu naszej oferty – wprowadzeniu serii produktów baterii z serii Pi w niezwykle eleganckim i nowoczesnym kolorze złoty szczotkowany. Ta ekskluzywna linia produktów oferuje wyjątkową szansę na wyróżnienie się na rynku, dostarczając Waszym klientom rozwiązań, które łączą w sobie luksusowy design z najwyższą funkcjonalnością.

Elegancki kolor złoty szczotkowany – synonim luksusu i nowoczesności  

Kolor złoty szczotkowany to nie tylko trend w designie wnętrz, ale przede wszystkim wyraz elegancji i wyrafinowania. Jego subtelny blask i delikatna tekstura szczotkowanego wykończenia dodają każdej łazience nuty luksusu, jednocześnie zachowując ponadczasową estetykę.

Wygoda i uniwersalność zastosowania  

Nowa paleta kolorystyczna została zaprojektowana, aby dopasować się do szerokiej gamy stylów łazienek, od klasycznych po nowoczesne. Złoty szczotkowany doskonale komponuje się z różnymi materiałami i kolorami, co sprawia, że jest to idealny wybór dla projektów wymagających unikalnego akcentu.

Zaawansowana technologia i niezawodność 

Wszystkie produkty z serii Pi w kolorze złoty szczotkowany wykorzystują zaawansowaną technologię oraz wysokiej jakości komponenty, takie jak głowice ceramiczne Kerox i perlator Neoperl Slim. Dzięki temu oferują niezrównaną trwałość i wygodę użytkowania.

Idealne rozwiązanie dla wymagających Klientów 

Nowa linia produktów w kolorze złoty szczotkowany jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na unikalne i wysokiej jakości rozwiązania łazienkowe. Waszym klientom, poszukującym sposobów na wyróżnienie swoich projektów, oferujemy produkty, które są nie tylko piękne, ale też praktyczne i trwałe.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą nowych produktów w kolorze złoty szczotkowany TUTAJ

Wszystkie produkty marki Excellent w nowym kolorze dostępne są w Salonie Excellent ul. Józefa Marcika 14C w Krakowie. Serdecznie zapraszamy!