Duravit Tulum by Starck: Nowe serie baterii od Philippe Starcka

Philippe Starck łączy unikalne formy i stonowaną elegancję

  • Design by Philippe Starck

  • Elegancko ukształtowane i przyjemne w dotyku uchwyty

  • Dwie opcje kolorystyczne: Chrom i Czarny Mat

  • Pasujące akcesoria z serii Starck T w Chromie i Czarnym Macie

  • Trzy rozmiary do wyboru dla Twojego komfortu: S, M, XL

  • Baterie umywalkowe, które oszczędzają wodę (5 1/min)

  • Energooszczędne baterie umywalkowe FreshStart

  • Pasujące do wielu serii ceramicznych Duravit

  • Stosunek jakości do ceny – w przystępnym przedziale cenowym

  • 5 lat gwarancji

Po udanym wprowadzeniu “White Tulip”, Philippe Starck prezentuje kolejną kolekcję, Tulum, dla Duravitu. Monolityczny design – zredukowany do podstawowych elementów – zręcznie wykreowane, świetnie komponujące się akcenty. Zrównoważona kompozycja form zapewnia poczucie przejrzystości. Baterie idealnie wpasowują się w różnorodne wnętrza łazienkowe, tworząc harmonię z wieloma różnymi seriami ceramicznymi Duravit. Umieszczona w średnim przedziale cenowym seria baterii o niezwykłym designie, jest objęta pięcioletnią gwarancją Duravit.

Kultowy, niepowtarzalny design

Dla Philippe Starcka ponadczasowość oznacza długowieczność przedmiotów na poziomie wykorzystywanych materiałów, kulturowym i emocjonalnym. Realizuje tę ideę w serii Tulum poprzez udaną symbiozę minimalizmu i elegancji. Smukłe, prostokątne uchwyty i wylewki wychodzą ze stożkowego korpusu równolegle. Kombinacja okrągłych i prostych elementów sprawia, że baterie można łączyć również z innymi produktami Duravit. Płaska, efektownie wykończona wylewka ma dokładnie taką samą szerokość jak długa, gustowna rączka w stylu dźwigni. Nadaje to baterii eleganckiego stylu i gwarantuje łatwą oraz precyzyjną regulację objętości i temperatury wody. Dostępne są dwa wykończenia: Chrom i Czarny Mat. Tulum świetnie współgra z serią akcesoriów Starck T zaprojektowaną przez Phiippe Starcka.

Szeroki wybór dopasowany do potrzeb konsumenta

Od kompaktowych baterii umywalkowych stworzonych do małych łazienek dla gości, po bardzo wysokie modele, które mogą być łączone z misami umywalkowymi – Tulum by Starck oferuje najlepsze rozwiązania dla każdego rodzaju łazienek, dzięki bateriom umywalkowym dostępnym w rozmiarach: S, M, XL. Seria oferuje również optymalne rozwiązanie pod względem montażu w wybranym obszarze łazienki: bidetu, prysznica, wanny, a także od montażu natynkowego i podtynkowego, aż po wolnostojącą baterię wannową. Asortyment obejmuje dopasowane głowice prysznicowe w różnych rozmiarach i wariantach: okrągłe, prostokątne, a także rączki prysznicowe.

 

Imponująca jakość i funkcjonalność

Tulum zachwyca pod względem wizualnym, zachowując swoją jakość dzięki trwałym i doskonale wykończonym wkładom ceramicznym, a co za tym idzie łatwym do czyszczenia, powierzchniom. Harmonijnie zintegrowany aerator wzbogaca strumień wody w powietrze i wytwarza delikatny strumień. Przepływ wynosi zaledwie 5 l/min. Dodatkowo, energooszczędne baterie FreshStart są dostępne w rozmiarach S i M. Początkowo w centralnej pozycji płynie tylko zimna woda, natomiast ciepła jest dodawana tylko wtedy, gdy użytkownik celowo przesunie uchwyt w lewo.

BlueBox® Duravit to uniwersalny system instalacyjny stworzony do wielu modeli baterii (baterie z uchwytem lub termostatyczne), umożliwiający montaż podtynkowy. Pozwala to na podjęcie decyzji projektowej nawet po zamontowaniu zestawu podstawowego.

HyperFocal: 0