Najnowsza linia grzejników premium – „Zehnder Studio Collection”

Najwyższa jakość firmy Zehnder w połączeniu z architektonicznie wyrafinowanym wzornictwem grzejników marki Runtal – oto nowa kolekcja Zehnder Studio Collection.

Z początkiem kwietnia Zehnder wprowadza na rynek swoją najnowszą linię wzorniczą premium – „Zehnder Studio Collection”.

Architektura jest w naszych genach

Firma Runtal, założona w 1953 r. przez inżyniera Egona Runté i architekta Jürga Altherra, szybko wyrobiła sobie markę na rynku szwajcarskim i cieszyła się dużą popularnością wśród architektów i projektantów wnętrz. Wszystko dzięki połączeniu innowacyjnych produktów i niepowtarzalnego wzornictwa.

W 1988 r. została przejęta przez Grupę Zehnder, co znacznie wzmocniło pozycję obu marek jako liderów rynku w Szwajcarii i innych krajach europejskich. Od wielu lat są one synonimem najnowocześniejszych technologii, ciągłych innowacji, pionierskiego wzornictwa, niewyczerpanej inwencji i wyjątkowego doświadczenia w produkcji.

Obecnie jesteśmy świadkami kolejnego etapu tej historii – następuje włączenie produktów marki Runtal do portfolio firmy Zehnder oraz ich sprzedaż pod nazwą „Zehnder Studio Collection”. Dziedzictwo marki Runtal będzie kontynuowane w ramach tej oferowanej przez firmę Zehnder linii wzorniczej premium, aby wejść na nowe rynki i umożliwić większej liczbie klientów korzystanie z wyjątkowego wzornictwa jej grzejników.

Wszystko z jednego źródła

Włączenie produktów marki Runtal do asortymentu firmy Zehnder zapewni klientom szerszy wybór oraz natychmiastowy i bezpośredni dostęp do najbardziej ekskluzywnej części oferty. Integracja ta upraszcza proces dokonywania wyboru i zakupu.

Dalsze zalety obejmują łatwiejszy dostęp do wszystkich informacji dotyczących aktualnie oferowanych produktów marki Zehnder, w tym kolekcji Zehnder Studio Collection, a także istnienie jednego kontaktu i jednego źródła informacji, co ogranicza konieczność poruszania się pomiędzy stronami internetowymi, cennikami i broszurami w celu zdobycia danych.

Nowa kolekcja Studio Collection – „gdy forma podąża za funkcją”

Włączenie do oferty grzejników premium marki Runtal doskonale uzupełnia ofertę firmy Zehnder. Studio Collection skierowane jest przede wszystkim do architektów, projektantów wnętrz i osób ceniących sobie produkty designerskie. Potwierdza to pozycję firmy Zehnder jako czołowego producenta grzejników dekoracyjnych, który z powodzeniem łączy innowacje techniczne z ekskluzywnym wzornictwem.

W ramach tego połączenia firma Zehnder zadbała, by wzornictwo pozostało w centrum wszystkich decyzji. Dla ekskluzywnej linii wzorniczej firmy Zehnder wybrano nazwę „Studio Collection”, aby oddać jej wyjątkowość, dbałość o szczegóły i ekskluzywność. „Forma podąża za funkcją” to zasada związana z architekturą końca XIX i początku XX w. oraz ogólnie z wzornictwem przemysłowym, którą sformułował architekt Louis Sullivan. Ideą hasła nowej kolekcji „gdy forma podąża za funkcją” jest to, że zaawansowana technologia i najwyższe standardy jakościowe atrakcyjnych i ugruntowanych cech wzornictwa marki Zehnder zostały wzbogacone przez asortyment produktów, w których kluczową rolę odgrywają innowacyjne projekty i technologie. Razem tworzą one silną więź, która pozwala marce Zehnder patrzeć w przyszłość z siłą i pewnością siebie.