Miejsca przyjazne ekologicznie – Ideal Standard

Proste pomysły na bardziej przyjazna ekologicznie łazienkę.

Przestronne czy też kompaktowe, wszystkie łazienki krążą wokół wody. W dzisiejszych, aby oszczędzać wodę i energię jest to ważniejsze niż kiedykolwiek. Istnieje wiele sposobów, aby to robić to w łazience, co pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze. Ideal Standard wprowadza innowacje w tej dziedzinie od wielu lat, dzięki czemu wprowadzając małe zmiany uzyskasz duży skumulowany efekt. Udoskonal swoją łazienkę z niewielkimi przyjaznymi ekologicznie detalami i zobacz jak duża jest różnica.

Oto kilka sposobów, aby bez kompromisów w estetyce i wydajności dużo zmienić …

Oszczędzanie wody, energii i pieniędzy

Planując swoją łazienkę zwróć uwagę na baterię technology Blue Technology. Innowacyjna wewnętrzna konstrukcja reguluje przepływ, to znaczy zmniejsza ilość wody przepływającej i pozostającej we wnętrzu baterii. Woda w tej baterii jest o ok. 90% szybciej dostarczana w wymaganej temperaturze niż w zwykłej baterii, co zapewnia tobie niższe rachunki za wodę. Jeśli dodatkowo chcesz łatwo kontrolować szybkość i ilość przepływu wody wybierz baterie z Click Technology. Pozwoli to łatwo ograniczać, zużycie wody, tak aby korzystać z niej w takiej ilości jaką potrzebujesz..

Myśl eko

Nie jest tylko istotne jak kształt twojej łazienki będzie oddziaływać na środowisko, istotnie jest również jak z niej korzystać. Biorąc kąpiel następnym razem pomyśl czy może nie lepiej wziąć prysznic. Zestawy prysznicowe Idealrain są wyposażone w ogranicznik przepływu regulujący przepływ wody do 8 litrów na minutę bez negatywnego wpływu na przyjemność korzystania.

Podwójne spłukiwanie

Wybierz toaletę zarówno pod kątem stylu jak i ekologii. Podwójne spłukiwanie w kompaktach WC umożliwiają tobie zmniejszenie zużycie wody w takiej ilości jak potrzebujesz.