Jedna lampa, trzy możliwości.

Ani Lamp to innowacyjna lampa ledowa zaprojektowana przez młodych projektantów z duetu kaschkasch – Floriana Kallus oraz Sebastiana Schneider, którzy zasłynęli na arenie międzynarodowej inteligentnymi rozwiązaniami w sektorze oświetleniowym oraz meblowym. Ideą, którą kierowała duetem kaschkasch było stworzenie w pełni mobilnej lampy umożliwiającej łatwe przenoszenie jej z jednego miejsca w inne.

Tym co, wyróżnia lampę Ani jest niespotykana jak dotąd funkcjonalność – pełni ona jednocześnie rolę lampy wiszącej i stołowej. Dzięki przenośnej formie i kilku odrębnym elementom lampę można używać aż na trzy sposoby: postawić na nóżce, na okrągłej podstawie lub zawiesić na sznurku. Dzięki temu można ją swobodnie przenosić i wykorzystywać zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz bez obawy o uszkodzenia. Na funkcjonalność Ani wpływa również jej bezprzewodowy charakter oraz możliwość ładowania za pomocą kabla USB – w pełni naładowana lampa świeci od 8 do 16 godzin. Dodatkowym atutem są także dwa poziomy światła (50% i 100%), które można regulować w bardzo prosty sposób – wystarczy delikatne dotknąć pierścień lampy.

Lampa przyciąga wzrok również swoim oryginalnym projektem, dla którego inspiracją stała się klasyczna lampa uliczna.

Projekt wyróżniony nagrodą Iconic Awards 2019 w kategorii Innovative Interior oraz raz Red Dot w kategorii “Outdoor Lamps”.

 

Dane techniczne:

Strumień światła: 100 lumenów
Napięcie: DC 3.7 V
Klasa ochronności: III
Kod IP: IP 44.
Barwa światła: 3000 K
Wymiary: 33 cm -wysokość, 22 cm – średnica
Czas świecenia: 8-16 h

Zestaw obejmuje: klosz, nóżkę, daszek/podstawę, sznurek z haczykiem do zawieszania, ładowarkę oraz kabel USB.