Fluffo zmienia wszystko. Fluffo jest miękkie, pluszowe, ciepłe.

Zimne. Twarde. Jednobarwne. Nudne. To ściany naszych mieszkań, biur, korytarzy…

Dlaczego nie dotykamy ściany tak jak dotykamy skórzanego, miękkiego fotela czy szlachetnego, drewnianego stołu? Bo ściana jest twarda, zimna, nieciekawa. Bo to – po prostu – ściana.

Fluffo zmienia wszystko. Fluffo jest miękkie, pluszowe, ciepłe.

Śmiało, przytul się!

Panele Fluffo mają formę starannie zaprojektowanych, kolorowych kształtek. Każdy wzór jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, zawsze stworzysz z nich oryginalny design i – co najważniejsze – miłą i miękką w dotyku ścianę.

Wszystkie panele Fluffo są produktami akustycznymi o wysokim współczynniku pochłaniania dźwięku. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie należy poprawić akustykę wnętrza: istnieje problem z echem, pogłosem, gwarem.

Cechą wspólna wszystkich produktów Fluffo jest oryginalna kolorystyka. Na pierwszy rzut oka jest bardzo „nieoczywista”, inna niż zestawy kolorów, do których przywykliśmy. Przekonuje jednak swoją oryginalnością, zaskakującymi melanżami i drobnymi niuansami. Większość naszych kolorów można ze sobą zestawiać. Nawet nieoczywiste połączenia pasują do siebie. Sekret tkwi w recepturach poszczególnych kolorów.

Fluffo stawia na wybór, różnorodność i indywidualne podejście.

Idziemy pod prąd optymalizacji, bo chcemy abyście to Państwo decydowali jaki produkt, kształt i kolor chcecie widzieć w swoim wnętrzu. Projekt kompozycji przygotujemy dla Państwa nieodpłatnie.

Oferujemy prawie 6400 kombinacji produktu, kształtu, grubości i koloru. Możliwości są nieograniczone. Jeżeli jednak wśród tego szerokiego wachlarza dostępnych opcji nie znajdziecie Państwo tego wymarzonego, wykonamy go na indywidualne zamówienie.

Wymyślone, zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Podkreślamy ten fakt bardzo często, bo jesteśmy dumni z tego, że Fluffo to polski produkt.