Seria Brioso – funkcjonalna, świeża i nowoczesna

Brioso – funkcjonalna, świeża i nowoczesna

Seria mebli łazienkowych Brioso jest odświeżająco współczesnym podejściem do wzornictwa łazienkowego. Oferuje ogromną różnorodność modeli mebli w korzystnej cenie.

Przy tworzeniu serii Brioso, firma Duravit współpracowała z projektantem Christianem Wernerem. Brioso uosabia relaks, świeżość oraz joie de vivre – czyli radość życia, we wnętrzu współczesnej łazienki.

Wyjątkowe cechy serii to delikatnie zarysowane krawędzie oraz smukłe ramy szafek i luster. Uchwyty i nóżki oferowane są w kolorach mebli, tak aby nie naruszały wyjątkowej koncepcji projektanta.

Dla tych, którzy wolą bardziej wyrazisty wygląd stworzono uchwyty chromowane. Zróżnicowaną i dostosowaną do indywidualnych wymagań serię Brioso charakteryzuje także doskonały stosunek ceny do jakości.

Brioso prezentuje się elegancko i jednocześnie może być łatwo łączona w szerokim wachlarzem innych linii wzorniczych takich jak Vero Air, P3 Comforts, ME by Starck, Starck 3 oraz D-Code.

Szafki podumywalkowe są dostępne w pięciu różnych szerokościach (400 – 1300 mm), co umożliwia stworzenie praktycznie asymetrycznego, na wpół otwartego umeblowania, podkreślając świeży wygląd linii.

Konsole

Seria mebli Brioso jest częścią uniwersalnej linii konsoli meblowych Duravit.

Dostępnych jest łącznie 15 różnych wykończeń w różnych kolorach, fornirach naturalnych   lub lakierach (matowym lub na wysoki połysk), włącznie z akcentami nowych trendów, takimi jak light blue mat, szary beton, jak również wykończenie o strukturze lnu.

 

Konsole mają dwie różne grubości (30 i 45 mm, każda o zróżnicowanej szerokości)   oraz dwie głębokości. Mogą być łączone z szafkami łazienkowymi o szerokościach od 30 do 80 cm i konsolami do szafek podumywalkowych od 62 do 100 cm. Szafka wysoka i półwysoka o szerokości 420 lub 520 mm zapewniają większe możliwości przechowywania.

Warianty szafek stojących podkreślają zrównoważone proporcje Brioso. Uchwyty i nóżki meblowe dostępne są w wersji chromowanej lub w kolorze mebli.

Lustra

Odpowiadające im lustra i szafki z lustrem posiadają górne oświetlenie LED o szerokości 60mm i mocy 300 luksów. Oświetlenie obszaru mycia, funkcję ściemniania oraz podgrzewania lustra obsługuje się bezdotykowo. Obramowanie szafek może być na indywidualne zamówienie inwestora, wykończone w kolorze mebli tworząc spójną całość.

Brioso jest także dostępne w technologii c-bonded z umywalką Vero Air, gdzie umywalka łączy się w sposób idealna z szafką i tworzy jednolitą całość.