Piękno nie musi błyszczeć – matowe szkliwo TitanGlaze od Villeroy & Boch

Mat w kolorze to już nie tylko domena lakierów nadwozi koni mechanicznych,
ale i jeden z najmodniejszych trendów w projektowaniu wnętrz. Urzeka jego
pozorna dyskretność, z której wydobywa się nuta drapieżności. Połączenie tych
kontrastujących ze sobą charakterów doskonale harmonizuje z nowoczesnym,
miejskim stylem łazienki. Taki jest też TitanGlaze od Villeroy & Boch – mat
w najszlachetniejszej odsłonie. Nowe szkliwo nadaje ceramice efekt
minimalistycznej elegancji, sprawiając, że zachowuje ona swój nieskazitelny
wygląd nawet po wielu latach użytkowania.

Wyjątkowa trwałość
Kreując nowe szkliwo Villeroy & Boch wykorzystał 270 lat doświadczenia w produkcji ceramiki. Dlatego TitanGlaze to materiał doskonały – podnosi wytrzymałość ceramicznej powierzchni, czyniąc ją przy tym niezwykle elegancką i szykowną. Dzięki niemu urządzenia sanitarne są przyjemne i aksamitne w dotyku oraz posiadają delikatne kontury. Są też szczególnie odporne na zarysowania i uderzenia. A wszystko za sprawą krystalicznie czystego tlenku glinu, dzięki któremu szkliwo tworzy bardzo trwałą i matową barierę ochronną. Jego niezwykłe właściwości
Villeroy & Boch potwierdził licznymi badaniami, przez co z TitanGlaze możesz przez długie lata cieszyć się pięknem swojej łazienki.

Ponadczasowa biel
Detale odgrywają w łazienkowej przestrzeni decydującą rolę – nic tak nie podkreśli charakteru wnętrza jak oryginalny dizajnerski akcent. Dlatego kolor w matowym wydaniu to strzał w dziesiątkę – prezentuje się niezwykle stylowo, wnosząc do pomieszczenia szczyptę wyrazistości. Matowe wykończenie TitanGlaze zastosowano w ceramice o kolorze Stone White. Jest ono dostępne dla kolekcji Artis, Memento 2.0, Finion, Antheus oraz Venticello. Ceramika w barwie Stone White doskonale komponuje się z wybranymi brodzikami i wannami w tym samym odcieniu.