Emilceramica – Unique Travertine – nowość na ekspozycji Salonu

Unique Travertine to kompletny projekt, w którym dodatkową inspiracją są różne sposoby kształtowania trawertynu. Bardzo zróżnicowana oferta obejmuje zarówno najbardziej naturalne opcje, takie jak Vein Cut, ze znanym wzorem żył powstałym w wyniku cięcia w kierunku żył, Minimal, inspirowany sposobem kształtowania spodu płyty trawertynu, jak i bardziej niezwykłe wersje, takie jak Ruled, z licznymi trójwymiarowymi rowkami i koleinami, czy Ancient, z wyrafinowanym efektem zużycia, idealnym dla renowacji i projektów w klimacie vintage.

Trawertyn Unique to idealne połączenie klasycznego materiału i współczesnego potencjału architektonicznego, kompletny, atrakcyjny asortyment materiałów, które można łączyć, aby stworzyć schematy projektowe o charakterystycznym, niepowtarzalnym charakterze, od najbardziej tradycyjnych po najbardziej śmiałe i eksperymentalne.

Dzięki nowemu, bardzo efektownemu formatowi 120×278 o grubości 6,5 mm, Unique Travertine wzmacnia swój potencjał ekspresji, aby jeszcze bardziej podkreślić ponadczasowe, a tym samym stale aktualne, piękno materiału, z którego został stworzony.

Unique Travertine rozszerza swoją ofertę o rozmiar 120×120 o grubości 9,5 mm, w powierzchniach Naturale i Tecnica, charakteryzujących się doskonałymi właściwościami antypoślizgowymi, odpowiednimi dla publicznych i prywatnych miejsc na zewnątrz. Ta sama powierzchnia jest nadal dostępna w rozmiarze 60×120, z dodatkiem nowych kolorów i wykończeń, które rozszerzają jej potencjał aplikacyjny i architektoniczny.