Akcesoria łazienkowe DURAVIT – zaskakujące efekty niewielkich zmiany

– Ponadczasowa modernizacja łazienki przy minimalnych nakładach finansowych

– Zharmonizowany język projektowania dla wszystkich stylów i gustów wyposażenia

– Łatwy montaż, dostępna również opcja klejenia

Nie potrzeba wiele, aby odświeżyć łazienkę lub toaletę dla gości: dopasowane akcesoria łazienkowe – od uchwytów na papier toaletowy i zestawów szczotek do WC, poprzez uchwyty na ręczniki i haczyki, aż po mydelniczkę – mogą zapewnić harmonijny, ekskluzywny wygląd łazienki i podkreślić Twój indywidualny styl wyposażenia. Dostępne w jednolitym wzornictwie stanowią optymalne rozwiązanie dla każdego stylu i wymagań.

Ponadczasowe, nowoczesne i różnorodne

Programy akcesoriów “Karree”, “D-Code” i “Starck T” firmy Duravit z klasycznym wykończeniem Chrome oferują harmonię porządku i struktury w ponadczasowym wzornictwie dla każdego gustu i budżetu, dzięki czemu każdy może znaleźć swój idealny dodatek do łazienki.

Matowa czerń tworzy modne akcenty i jest całkowicie na czasie – także w łazience. Czy to stylowa optyka drewna, czy uspokajające naturalne odcienie – akcesoria w kolorze Matt Black tworzą harmonijne, wyrafinowane i ponadczasowe wrażenie ogólne. Duravit spełnia wszystkie życzenia w tej kategorii dzięki serii “Starck T”, zaprojektowanej przez Philippe’a Starcka.

Przyklejać czy wiercić?

Ponieważ nie zawsze możliwe jest wiercenie w celu zamontowania akcesoriów łazienkowych, Duravit oferuje serię “Starck T” również w wariancie samoprzylepnym – to idealne rozwiązanie dla wynajmowanych mieszkań.

Podobnie ich rozmiar i cena samoprzylepnych akcesoriów z “Starck T” doskonale nadają się jako wyjątkowy pomysł na prezent, np. jako prezent z okazji otwarcia domu.

01_Duravit_Starck_T_TowelRing_z_towarami_czarny_Matt

“Starck T”, Design by Philippe Starck, pierścień na ręcznik w nowoczesnym wykończeniu Matt Black. (Źródło obrazu: Duravit AG)

 

 

02_Duravit_Starck_T_Soap_Dish_Chrome

Akcesoria w wykończeniu Chrome to zawsze dobry wybór. Doskonale nadają się na prezent. (Źródło zdjęć: Duravit AG)

 

03_Duravit_Starck_T_hak na ręczniki_double_Black_Matt

Kształt litery “T” stanowi powtarzający się, ikoniczny podpis serii

(Źródło zdjęć: Duravit AG)

 

04_Duravit_Starck_T_Soap_Dish_Mood

Ponadczasowy i elastyczny, “Starck T” pasuje do każdego stylu wyposażenia.

 

05_Duravit_Starck T_Otrzymywacz szkła_Chrom

Praktyczny uchwyt na szkło z tym czymś: “Starck T”, projekt Philippe’a Starcka. (Źródło zdjęć: Duravit AG)