Łazienki – IDEAL STANDARD

Rutyna jest ważna – to ona daje poczucie porządku i dobrobytu w naszym życiu. Twoje codzienne rytuały w łazience nie są inne, dlatego warto zrobić wszystko aby były również przyjemne. Eleganckie, praktyczne i całkowicie dopasowane do twojej przestrzeni i potrzeb. Zatem wybierz z szerokiej gamy Ideal Standard meble i wyposażenie, aby idealnie połączyć styl i innowację.

Oto kilka pomysłów jak ulepszyć twoją łazienkę…

Minimalistyczny, męski wzór

Zachowaj w łazience eleganckie linie i czytelne zasady Strada. Biała ceramika to trend, który jest aktualny tutaj i teraz, i sprawdzi się również w przyszłości, wnosząc otwartą i czystą atmosferę do każdego pomieszczenia. Wzmocnij poczucie przestrzeni materiałami w pastelowo bladych i naturalnych kolorach i wykończeniach w kolorze chromu i szkła.

Przestronne kabiny prysznicowe

Duże i bezprofilowe drzwi, prostokątnych kabin prysznicowych dodadzą akcenty nowoczesnego luksusu do twojej łazienki. Przeznaczając na kabinę nieco więcej miejsca, będziesz czerpał z prysznica więcej radości. Zatem jeśli twoja łazienka jest wystarczająco duża, pomyśl o kabinie prysznicowej Magnum, która efektownie i współcześnie uzupełni przestrzeń twojej łazienki.

Oszczędzające miejsce szafki

Usprawnij poranną rutynę poprzez planowanie, pozwoli to tobie utrzymać porządek i poczucie spokoju. Zastosuj Tonic II Szafka 100 cm pod umywalkę do przechowywanie najważniejszych rzeczy w łazience. Trzymaj wszystkie codzienne przybory toaletowe czysto i łatwo dostępne w ściennych pojemnikach.