Duravit brodzik Tempano – powierzchnia, która robi wrażenie.

Brodzik Tempano – powierzchnia, która robi wrażenie.

Brodzik Tempano, to nowoczesny wygląd, uniwersalne zastosowanie i łatwa instalacja. Idealnie gładkie, wygodne i łatwe w montażu brodziki, które pozostają w harmonii ze współczesnymi trendami łazienkowymi.

Tempano oferuje 27 różnych rozmiarów, stanowiąc idealne rozwiązanie niemal do każdego nowego projektu wykończenia i renowacji. Wysoce estetyczny i wyjątkowo przestrzenny, szczególnie w przypadku montażu płaskiego.

Geometria brodzika podąża za liniowym nachyleniem, które zapewnia wysoki stopień drenażu, szczególnie przy użyciu dużych głowic prysznicowych lub deszczownic. Odpływ jest ukryty z boku pod dopasowaną pokrywą, dzięki czemu zapewnia komfort podczas kąpieli. Brodzik wykonany jest z akrylu, który posiada wiele zalet: ma wysoki połysk, białe wykończenie jak ceramika, jest przyjemny w dotyku, ponieważ przyjmuje temperaturę otoczenia i ma solidną i trwałą powierzchnię.

Nowy system brodzików Tempano firmy Duravit można zamontować w dowolnym miejscu, w jednej płaszczyźnie z podłogą, częściowo wpuszczone lub montowane na podłodze, z ramą nośną lub bez niej. Wszystkie brodziki są również dostępne z powłoką antypoślizgową.