DO KAŻDEJ WANNY EXCELLENT, SÓL DO KĄPIELI W PREZENCIE!

Przy zakupie wanny marki Excellent otrzymasz sól siarczanowo-magnezową do kąpieli w prezencie. Promocja ważna do 31.08.2021 r. lub do wyczerpania zapasów, wyłącznie w Salonie Excellent przy ul. Marcika 14 C w Krakowie.

Sól do kąpieli siarczanowo- magnezowa”  linii aap naya z olejkami  eterycznymi z drzewa różanego i lawendy.  🛀

Sól siarczanowo- magnezowa z olejkami i płatkami róż, lawendy to dar dla Twojego ciała, umysłu i duszy. Dwa główne składniki tej soli  to magnez i siarka. Te dwa minerały, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu cudownie wpłyną na kondycję Twoich włosów, paznokci i skórę. Dzięki naturalnemu aromatycznemu zapachowi wyciszysz swój  umysł, usuniesz zmęczenie i stres. Olejki zawarte w soli zadziałają na Twoje ciało regenerująco,  wyciszająco, i relaksująco. Płatki róży i lawendy dadzą  ukojenie dla duszy i sprawią, że każda kąpiel będzie niezapomnianym rytuałem w Twoim domowym SPA.

To Twoja Magia poczuj jej moc i zdrowie.

INGREDIENTS:

Magnesium Sulfate, Rosa Damascena Flower, Lavandula Angustifolia, Flower Lavandula Angustifolia Oil, Aniba Rosaeodora Wood Oil, Linalool.

Środki ostrożności

Przechowywać   w   suchym  miejscu, w temperaturze pokojowej z dala od promieni słonecznych.  Chronić  przed  dziećmi.   Nie stosować  w  przypadku  uczulenia na którykolwiek ze składników. . Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie nakładać na otwarte rany.

Kraj pochodzenia: Polska
Masa netto: 250ml