Rodzinne miejsce

Właściwy design może wnieść do łazienki spokój i bezpieczną zabawę. Ideal Standard przetestował swoje produkty ok. 20.000 razy dlatego możemy być pewni że spokojnie możemy się cieszyć rodzinna zabawą. Łazienki są praktyczne i bezpieczne, bez kompromisów w zakresie stylu. Tak samo łazienki jak ich użytkownicy mogą mieć różne kształty i rozmiary.

Oto kilka pomysłów na rodzinną łazienkę…

Nigdy więcej pukania

Łazienki z ostrymi krawędziami nie są odpowiednie dla rodzin z małymi dziećmi. Łazienka która ma zaokrąglone krawędzie jest znacznie bezpieczniejsza. Gładko wykończone kształty kwadratu i owalne wnętrza Tonic II czynią te kolekcji klasycznie nowoczesną, dzięki czemu łazienka jest stylowa i bezpieczna.

Pozostań bezpieczny

W dzisiejszych czasach jest mnóstwo produktów, zaprojektowanych, tak aby Państwa łazienka była bezpiecznym miejscem. Wystarczy połączyć pomysły, przeznaczone dla twojej rodziny, np. baterie z korpusem cool-body czy też termostatyczne które chronią przed poparzeniem . Prószę również pamiętać o zamontowaniu szafek wiszących pod umywalkę dostatecznie wysoko, w miejscu niedostępnym dla małych rąk.

Rozwiązania do łazienki łatwe w utrzymaniu czystości.

Rodzina+łazienka=bałagan. Kto chce spędzać czas na myciu łazienki?
Powłoka na produktach Ideal Standard IdealClean zapobiega osadzaniu się kamienia na powierzchni i ułatwia utrzymanie czystości. W kabinach system Click&clean ułatwia jej czyszczenie w trudno dostępnych miejscach.