Grzejnik Zehnder Deseo Verso – ponadczasowe wzornictwo

Grzejnik Zehnder Deseo Verso – ponadczasowe wzornictwo z przemyślaną funkcjonalnością w Twojej łazience

Nowy grzejnik Zehnder Deseo Verso harmonijnie wtapia się w różne style architektoniczne łazienek, zapewniając przyjemne ciepło. Szlachetna powierzchnia grzewcza na podczerwień dostępna jest w błyszczącej, szklanej czerni lub bieli, jak również w postaci lustra. Dzięki tylnym, łatwo wysuwanym uchwytom ręczniki są nie tylko przyjemnie ogrzane, ale pozostają niewidoczne, co zapewnia w łazience idealny porządek.

Gładka, szklana powierzchnia o grubości 8 mm nadaje grzejnikowi purystyczny, nowoczesny wygląd, a przy tym ułatwia czyszczenie. Jest to bardzo ważny aspekt zwłaszcza w przypadku łazienek wilgotnych i wymagających utrzymania wysokiej higieny. Ta elegancka powierzchnia dzięki najnowocześniejszej technice podczerwieni w krótkim czasie zapewnia przyjemnie promieniujące ciepło oraz wstępnie podgrzane z tyłu grzejnika ręczniki.

Bathroom with window wall, bathtub and beige tiling

Mniejszy wariant (wysokość 1,5 m) posiada jeden, wysuwany uchwyt na ręczniki, natomiast większy (wysokość 1,75 m) – dwa. Komfortowa funkcja Push-to-open i Push-to-close, jak również wyprofilowany do przodu uchwyt umożliwiają wygodne wieszanie ręczników. Jeszcze podczas instalacji można wybrać kierunek, w jakim wyciągane będą uchwyty – w lewo czy w prawo.

Wygodną obsługę tego grzejnika w wersji 100% elektrycznej zapewnia intuicyjny panel dotykowy oraz dodatkowy sterownik. Zehnder Deseo Verso został wyróżniony pieczęcią jakości „Design Plus powered by ISH”. Produkty otrzymują to międzynarodowe wyróżnienie za przyszłościowe, innowacyjne wzornictwo i energooszczędną technologię.