Czas na czerń

Czy ceramika sanitarna koniecznie musi być biała? Nie.

Warto porzucić stereotypy i uzyskać oryginalność .

Do łazienki zwykle wybieramy jasne kolory i białą ceramikę sanitarną. Do nasyconych kolorów podchodzimy nieśmiało, a czerń oceniamy jako ekstrawagancję.

Nie bójmy się jej. Czerń jest odważna, oryginalna i elegancka.

Badacze trendów nazywają ją kolorem dziesięciolecia.

Możliwości zastosowania czerni

Czerń w łazience to elegancja.

Czerń sprawdza się w stylu glamour, jak również w nowoczesnym wnętrzu, industrialnym . Kolor ten polecany jest do eleganckich łazienek dla gości, awangardowych salonów kąpielowych. To również ulubiony kolor Projektantów stosowany w męskich garsonierach. Jest wytworny. Nie konkuruje z innymi barwami i materiałami. Lubi drewno, szkło, metal, ceramikę, tkaninę. Czerń może być stosowana w postaci pojedynczych akcentów takich jak ceramika sanitarna, fronty mebli, blatów czy glazury.

Jeżeli decydujemy się na całkowicie czarną łazienkę, może warto wówczas ,zastosować w niej duże powierzchnie luster i połyskujące powierzchnie. W takim wnętrzu zadbajmy również o odpowiednie oświetlenie.

Ceramika sanitarna

Niezwykle elegancko prezentują się modele z serii Vero firmy Duravit.

Seria ceramiki Vero uważana jest za klasyk designerski. Prosta, bez zbędnych zdobień prostokątna forma jest nie tylko elegancka, ale także ponadczasowa. Dlatego seria ta stanowi bestseller wśród oferty marki Duravit.

Vero dostępne jest również w kolorze czarnym błyszczącym.

Nowy kolor w ofercie Duravit – antracyt mat – to wyjątkowa propozycja w nowej serii Happy D.2 Plus, projektu sieger design . Antracyt mat z powodzeniem może stanowić najmocniejszy i najbardziej efektowny element wyposażenia. Pozwala nam uzyskać szlachetności, elegancję i super nowoczesność w łazience.

Umywalka w komplecie

Serie firmy Duravit są kompletne. Mamy możliwość wyboru wielkości umywalki, możemy uzupełnić ją o toaletę, bidet, wannę, brodzik.

Umywalki z serii Vero dostępne są w rozmiarach od 45cm – 120 cm długości .Mają różne szerokości od 25 do 50 cm . Do naszej dyspozycji są umywalki wiszące ,blatowe, podblatowe oraz meblowe z praktyczną powierzchnią odkładczą. Forma prostokąta tych umywalek stanowi ergonomiczne rozwiązanie dla wszystkich warunków przestrzennych.

Inną propozycją będzie seria Happy D.2 Plus. Forma umywalki w kształcie litery D ponadczasowa, obła to jak i nazwa serii daje szczęśliwy początek dnia w łazience.

Modna armatura

Obecnie bardzo modna jest czarna armatura. Niezwykle efektownie prezentuje się bateria D.1. Jej smukła linia i charakterystyczny kształt stał się synonimem elegancji i nowoczesności. Uchwyt umieszczony po prawej stronie baterii dwuotworowej D.1 odzwierciedla kształt płaskiego odpływu, tworząc harmonijną całość. Teraz dostępna jest również w wersji elektronicznej D.1e, dzięki czemu pozwala na zużywanie jeszcze mniejszej ilości wody oraz wyjątkową wygodę w użytkowaniu. Linia baterii D.1 została zaprojektowana przez Matteo Thuna i Antonio Rodriguesa.

Industrialny stelaż

W łazienkach nowoczesnych i industrialnych wspaniale zaprezentuje się zestaw umywalki Viu ze zintegrowanym czarnym stelażem z aluminium anodowanego serii XViu .

Razem z ceramiczną umywalką Viu tworzą bardzo dynamiczne i oryginalne zestawienie.