Czarne, industrialne ścianki prysznicowe.

Nie tylko dla miłośników minimalizmu. Bywa, że czerń zastosowaną w małym pomieszczeniu, można odczuwać jako przytłoczenie. Nie w tym przypadku. Czarne profile kabin Kermi są cienkie i podkreślają kontrast między jasnymi a ciemnymi powierzchniami, dzięki czemu pomieszczenia wydają się bardziej uporządkowane i lekkie.

Do wyboru są zarówno profile, jak i printy z takim samym wzorem, jak profile. W przypadku profili, zastosowane są tylko od zewnętrznej strony kabiny, dzięki czemu powierzchnia szkła w środku jest gładka i łatwa do czyszczenia.

W pomieszczeniu, w którym chcemy wykorzystać kabinę Dark Edition Kermi dobrze jest zastosować efekt negatywu, czyli odwróconej proporcji kolorystycznej. Łazienka w jasnej tonacji z czarnymi akcentami, da wrażenie przestrzeni i wydobędzie charakter prostego wzornictwa kabiny. Czerń nie tylko wewnętrznie harmonizuje, ale pozwala też na wyciszenie zmysłu wzroku. Zestawienie jasnych ścian i czarnych dodatków nasze oko odczytuje jako ciekawe graficzne zestawienie linii i płaszczyzn.