Ekskluzywne wanny Antheus Theano Finion

Wanny Antheus zostały zaprojektowane przez projektanta Christiana Haasa Łączą surowe piękno stylu Bauhaus z klasycznymi kolorami Art Deco. Ich dizajn podkreśla idealnie gładka powierzchnia, która jest nie tylko łatwa w czyszczeniu, ale posiada również właściwości antypoślizgowe. W ramach oferty Colour on Demand obudowie wanny można nadać odpowiedni kolor Można ją też zaopatrzyć w ViFlow elektroniczne sterowanie kontrolujące poziom wody i zapobiegające przepełnieniu wanny.

Wolnostojące wanny Theano pozwalają na nieprzeciętną swobodę aranżacji. Ponadto, dzięki ergonomicznemu wnętrzu gwarantują maksimum wygody. Zapewnią one najwyższą kulturę kąpieli połączoną z nutą ekskluzywności.  Wanny Theano wykonane są z Quarylu ® innowacyjnego tworzywa Villeroy Boch. Niezwykle łatwy w czyszczeniu pozwala zaoszczędzić setki litrów wody podczas sprzątania Jest wyjątkowo odporny i sprawia, że wanna będzie piękna na długie lata.

Zaprojektowane przez Patricka Freya, wanny Finion zachwycają filigranowym dizajnem i wąskimi krawędziami. Ich zapierająca dech, monolityczna forma sprawia, że wyglądają niczym wykonane z pojedynczego odlewu. Wanny z kolekcji Finion jak żadne inne pozwalają na swobodę aranżacji. Od zewnątrz ich piękno podkreśli dekoracyjny pierścień w kolorze chromowanym, złotym lub w odcieniu szampana. Szeroki wybór barw obudowy pozwoli dopasować wannę do mebli łazienkowych z kolekcji.