Lekki i ożywczy dizajn kolekcji Avento od Villeroy & Boch

Avento od Villeroy & Boch łączy nowoczesny dizajn z praktyczną funkcjonalnością. Wszystkie produkty kolekcji – umywalki ceramiczne, wanny akrylowe oraz meble łazienkowe tworzą niezwykle atrakcyjną i kompletną linię, idealną dla wielbicieli nowoczesnych łazienek. Dodatkowo różnorodność rozmiarów umożliwia aranżację niewielkich przestrzeni, przez co serię Avento szczególnie docenią osoby poszukujące prawdziwie ergonomicznych rozwiązań.
Wygoda i komfort stanowią priorytety podczas urządzania łazienki – zwłaszcza, jeśli dysponujemy niedużym pomieszczeniem lub przygotowujemy strefę dla gości. Na aranżację tak nietypowych miejsc wpływ mają różne czynniki, jak chociażby kształt umywalki, odpowiednie rozmieszczenie mebli czy ich kolorystyka. Z kolekcją Avento zapomnisz o ograniczeniach, a twoja łazienka stanie się funkcjonalna i przestronna.Ceramika sanitarna w delikatnej odsłonie.

Umywalki Avento urzekają lekkością dizajnu, podkreśloną przez wąskie krawędzie. Ich geometryczny kształt idealnie harmonizuje z zaokrąglonymi brzegami oraz subtelnymi konturami misy wewnętrznej, nadając całości projektu wyjątkowy charakter. Kolekcja posiada bogaty wybór modeli – od dużych umywalek, poprzez podręczne a na kompaktowych kończąc (od 45 do 100 cm) – wszystkie są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych. Wspomnianą ergonomię wzmacnia też podwójna umywalka, dzięki której z pomieszczenia mogą korzystać jedocześnie dwie osoby. Kolekcję Avento cechuje również najwyższej jakości ceramika. Sprawia ona, że umywalki są niezwykle łatwe w pielęgnacji oraz bardzo wytrzymałe na zarysowania i uderzenia, a przy tym zachowują swój blask nawet po wielu latach użytkowania. Dodatkową ochronę zapewnia im również szkliwo CeramicPlus (dostępne opcjonalnie) – utrudnia przywieranie zabrudzeń do powierzchni i pozwala utrzymać ją w czystości. Dlatego kamień i osady wapienne, powstające wskutek działania twardej wody, można prosto i szybko usunąć.

Pełna harmonia.
Jednym z elementów linii Avento od Villeroy & Boch są wanny akrylowe, które dzięki prostym liniom i wąskim krawędziom doskonale współgrają z całą kolekcją. Akryl sprawia, że są przyjemne w dotyku a przy tym bardzo trwałe. W przeciwieństwie do emaliowanej stali materiał ten szybko nagrzewa się do temperatury wody, która dłużej pozostaje ciepła. Ponadto, tworzywo odznacza się gładką, lecz antypoślizgową powierzchnią. Łatwo się je czyści i długo zachowuje połysk, a jego kolor zachwyca swoją intensywnością nawet po wielu latach użytkowania wanny.Blask nowoczesności.

Meble z serii Avento od Villeroy & Boch z błyszczącymi frontami to nie tylko nowoczesny akcent kolekcji podkreślający jej najwyższą jakość, ale i optyczne powiększenie łazienkowej przestrzeni. Fronty są dostępne w pięciu ożywczych kolorach: Crystal White, Crystal Grey, Crystal Black, Elm Impresso i Crystal Blue. Propozycja tej popularnej serii obejmuje: szafki podumywalkowe dla wszystkich rozmiarów umywalek – wyposażone w szuflady z praktycznymi schowkami na przybory toaletowe oraz szafkę wysoką i poręczną szafkę boczną.


Villeroy & Boch po raz kolejny udowodnił, że niewielka łazienka wcale nie musi być nudna, a jej urządzenie skomplikowane. Linia Avento niesie szerokie możliwości indywidualnej aranżacji zapewniając niezwykłą funkcjonalność i komfort użytkowania. Niezależnie od tego, czy planujesz rodzinną czy gościnną przestrzeń, meble z serii Avento zapewnią Ci potrzebną ergonomię i dużo miejsca na różnego typu akcesoria, co pozwoli utrzymać porządek w łazience.