Duravit baterie lazienkowe

Baterie łazienkowe

Aranżacja pomieszczenia łazienkowego wymaga, aby poszczególne elementy wyposażenia komponowały się ze sobą, tworząc harmonijną całość. Przemyślane rozwiązania pozwalają zachować spójność i sprawić, że łazienka wpisuje się w wymagania określonego stylu. Równie wiele uwagi co wyborowi ceramiki łazienkowej warto poświęcić także bateriom łazienkowym. Ich estetyczny design, dopasowany do wyposażenia sprawi, że wnętrze nabierze pożądanego klimatu.

Pomieszczenia łazienkowe to wnętrza, które muszą spełniać wymagania dotyczące nie tylko estetyki, ale także komfortu i funkcjonalności. To tutaj rozpoczyna się dzień od porannego prysznica a kończy na relaksującej kąpieli. Nie dziwi zatem fakt, że wyposażenie i estetyka łazienki odgrywają coraz większą rolę. Dopracowane pod względem wzorniczym, funkcjonalne i zapewniające komfort użytkowania elementy wyposażenia Duravit są spełnieniem oczekiwań w zakresie dobrze zaprojektowanego pomieszczenia łazienkowego. Nowoczesne, wyróżniające się zarówno prostymi, geometrycznymi liniami, jak i klasycznymi formami wanny, umywalki, miski toaletowe oraz bidety to rozwiązania, które służą wymagającym użytkownikom już od lat. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oczekujących także wysokich standardów w projektowaniu armatury łazienkowej, Duravit zaproponował trzy serie baterii łazienkowych.

Uniwersalne baterie łazienkowe

Uniwersalne serie baterii łazienkowych B.1, B.2, C.1 dopasowane są do potrzeb użytkowników poszukujących rozwiązań ciekawych pod względem wzorniczym i jednocześnie oferowanych w przystępnej cenie. Idealnie sprawdzą się w każdej strefie łazienki: mycia, prysznica, wanny czy bidetu. Przeznaczone są do montażu natynkowego i podtynkowego. Dwie różne wysokości wylewki dla serii B.1 i B.2 i cztery dla serii C.1 zapewniają właściwy dobór rozwiązania w zależności od wielkości umywalki.

W przypadku baterii wannowych producent zadbał o to, aby zaproponować rozwiązania odpowiadające potrzebom, różnych użytkowników. Dostępne są zatem wszystkie opcje: baterie nawannowe – montowane na rancie, wolnostojące, termostatyczne, czy też naścienne i podtynkowe.

W przypadku prysznica Duravit proponuje wybór pomiędzy jednouchwytową baterią prysznicową oraz baterią prysznicową z termostatem. Baterie mogą być zestawiane z każdą – zarówno kwadratową, jak i okrągłą – główką prysznica przeznaczoną do montażu naściennego i z deszczownicą czy też drążkiem prysznicowym i słuchawkami prysznicowymi w różnych wersjach.

Design baterii łazienkowych Duravit

Baterie łazienkowe Duravit to rozwiązania zwracające uwagę nie tylko uniwersalnością zastosowania, ale także dbałością o komfort użytkownika i estetykę. Baterie serii B.1 przyciągają uwagę ponadczasowym designem oraz intuicyjną obsługą. O ponadczasowej nowoczesności serii B.2 świadczy prosta, geometryczna forma baterii. Regulowany aerator sprawia, że bateria doskonale dopasowuje się do każdej umywalki.

Z kolei stworzona przez szwajcarskiego designera Kurta Merki Jr. seria C.1 stanowi odzwierciedlenie idei firmy Duravit. Seria, idealnie współgrając z kolekcjami Vero Air oraz DuraSquare, pozwala na zaaranżowanie kompletnej, jednorodnej pod względem wzorniczym przestrzeni łazienkowej. Zredukowanie do minimum przerwy pomiędzy podstawą a uchwytem zapewnia baterii elegancji wygląd. Wpływ na estetykę produktu, ma wykończenie powierzchni przyjemnym w dotyku chromowanym, polerowanym materiałem.