Parawany nawannowe Excellent – kompromis, którego szukasz!

Parawan nawannowy to kompromis dla tych, którzy mimo małej przestrzeni w łazience chcą posiadać jednocześnie wannę i kabinę. Odpowiadając na potrzeby Klientów firma Excellent przygotowała wiele praktycznych, nowoczesnych i zarazem atrakcyjnych cenowo rozwiązań. W naszej ofercie produktowej znajdą Państwo parawany jednoczęściowe, dwuczęściowe oraz najnowszy trzyczęściowy parawan marki własnej Axel.

Parawan serii 900 marki Actima wyposażony jest w reling, który pełni zarówno funkcję uchwytu oraz wygodnego wieszaka na ręcznik.

Poniżej dwuczęściowy parawan nawannowy AXEL

Dzięki pokryciu szkła specjalną powłoką AXEL Double Safe Glass w przypadku stłuczenia, pozostaje ono w całości tak, jak dzieje się z szybami samochodowymi.

Aby ułatwić utrzymanie kabiny w czystosci, wewnętrzne ściany kabin i parawanów pokryte są nanopowłoką Clean Control, która ułatwia odrywanie się kroplom wody i ogranicza osadzanie kamienia.

Dodatkowo parawan wyposażony jest w unoszony zawias który sprawia , że składanie i rozkładanie parawanu jest jeszcze bardziej wygodne.

Poniżej nowość – trzyczęściowy parawan AXEL, który zapewnia jeszcze większy komfort podczas kąpieli prysznicowych.

Całą ofertę, ceny oraz specyfikacje znajdziesz TUTAJ. Wszystkie parawany wannowe dostępne w Salonie Excellent! Zapraszamy!