Sanswiss Black Line Esencja stylu i minimalizm kompozycji

BLACK LINE to nowa kolekcja kabin prysznicowych SanSwiss z elementami w tonacji matowej czerni. Stanowi doskonałe połączenie maksymalnej funkcjonalności produktu z minimalistyczną estetyką formy.

Black to kolor inspiracji. Tajemniczy, elegancki i zmysłowy. Ujęty w linie, kształty i proporcje tworzy kompozycje idealne, harmonijnie współgrające z każdym rodzajem wnętrza. Jest klasyką trendów i ekstrawagancją współczesnego designu.

BLACK LINE to kolekcja stworzona została dla osób, które cenią  klasyczną elegancję czerni, nowoczesne wzornictwo i najwyższą jakość. Ich wzajemne przenikanie jest esencję loftowego i modernistycznego designu, który nadaje wnętrzu łazienki przestrzeni, ładu i prostoty.

ANNEA BLACK to minimalizm i klasyka w czystej postaci. Proste linie, subtelne detale i delikatnie podkreślone czarne kontury to cechy, dzięki którym bezramowa seria kabin ANNEA jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej nowoczesnej i eleganckiej łazienki. W ofercie Serii znajdują się zarówno wejście narożne, kabiny półokrągłe oraz drzwi do niszy i drzwi ze ścianką boczną. Seria wykonana jest z bezpiecznego szkła hartowanego 6 mm w standardzie pokrytego polimerową powłoką AQUAPERLE, której właściwości zapobiegają osadzaniu się kamienia i innych osadów powstających w trakcie codziennego użytkowania. Drzwi otwierane są na zewnątrz. Kabiny wyposażone są w nowoczesny system zawiasów z funkcją unoszenia , gwarantujące ciche funkcjonowanie produktu oraz eliminację przedwczesnego zużycia uszczelek kabiny. Cechą charakterystyczną Serii Annea Black są elementy okucia wykonane w tonacji matowej czerni.