ViConnect rozwiązania dopasowane do każdej łazienki od Villeroy&Boch

ViConnect: rozwiązania dopasowane do każdej łazienki od Villeroy & Boch

Dwa słowa charakteryzują ViConnect, linię zestawów i akcesoriów montażowych do ceramiki łazienkowej od Villeroy & Boch. To intuicyjność i elastyczność. ViConnect montuje się szybko i prosto, a jakość spod znaku „made in Germany” zapewnia trwałość i niezawodność. Niezależnie od tego, czy planujesz dużą łazienkę dla rodziny, czy małą toaletę dla gości, ViConnect zaoferuje rozwiązanie dopasowane do wielkości pomieszczenia.

Asortyment produktów ViConnect od Villeroy & Boch zapewnia rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Dzięki różnym wysokościom, szerokościom i głębokościom dostaniesz dokładnie taki element, jakiego potrzebujesz do montażu miski, bidetu czy pisuaru. ViConnect to też duży wybór przycisków spłukujących, które urzekają ekskluzywnym designem i doskonale komponują się z ceramiką i frontami mebli.

Systemy montażowe do umywalek, pisuarów i bidetów

Nowe stelaże podtynkowe ViConnect od Villeroy & Boch to wygoda pracy w każdej sytuacji budowlanej i najwyższa jakość wykonania. Wykonane z malowanej proszkowo stali są niezwykle trwałe, a różnorodność rozmiarów sprawia, że pasują do każdego pomieszczenia. ViConnect sprawdzi się zarówno przy mniejszych, jak i przy większych umywalkach. Konstrukcja stelaża pozwala na dużą swobodę podłączenia hydraulicznego, natomiast półpostument jest instalowany za pomocą systemu mocowań SmartFix. Rozwiązanie bidetowe umożliwia mocowanie bidetu podwieszanego na dowolnej wysokości, a dodatkowy wspornik zapewnia stabilność całej konstrukcji. Z kolei ViConnect dla pisuarów pasuje do wszystkich produktów tego rodzaju od Villeroy & Boch. System jest kompatybilny z syfonami ViChange oraz systemem ProDetect, co sprawdzi się w realizacjach komercyjnych. Oferuje też możliwość ustawienia czasu spłukiwania od 4 do 20 sekund.

Nowe przyciski spłukujące do WC
Nowe przyciski spłukujące M300 i E300 to zaawansowany i stylowy design, który łączy w sobie estetykę i elastyczność. M300 i E300 mogą być montowane zarówno na płytkach, jak i na równi z ich powierzchnią. M300 i E300 to elegancki wygląd i miła w dotyku powierzchnia, a także łatwość montażu.
Przyciski spłukujące są dostępne w dziesięciu wersjach dopasowanych do zróżnicowanej stylistyki wnętrz i różnych rodzajów frontów mebli łazienkowych. Przyciski M300 to linia wykonana ze szkła i stali nierdzewnej, dostępna w kolorach „Glossy White”, „Glossy Black” i „Glossy Grey”. Natomiast linia E300 wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego występuje w siedmiu kombinacjach kolorystycznych.