Elegancki zlewozmywak ceramiczny od Villeroy & Boch

Obieramy w nim warzywa, myjemy naczynia, zlewamy do niego gorącą wodę z makaronu, od czasu do czasu niczym Michael Jordan wrzucamy brudne sztućce i przybory kuchenne. Tak, zlewozmywak nie ma łatwego życia. Narażony na częste zmiany temperatur, dzielnie znoszący każdy cios w ścianki, musi być twardzielem nie lada. A do tego musi wyglądać. Niby mission impossible, a jednak Villeroy & Boch stworzył ceramiczne zlewozmywaki, które są jednocześnie odporne i stylowe.

Może nie jest sercem kuchni, ale bez niego gotowanie byłoby udręką. Można w nim przygotować składniki wielu dań do wykorzystania podczas pitraszenia, często służy jako miejsce awaryjnego odstawienia gorącego garnka, zaś po wielkiej uczcie pomaga przywrócić kuchnię do porządku. Bez wątpienia jest jedną z najchętniej i najczęściej wykorzystywanych kuchennych powierzchni. Musi zatem być wytrzymały i łatwy do czyszczenia.

Ceramiczny, czyli nie do zdarcia

Ceramiczne zlewozmywaki od Villeroy & Boch są wypiekane w bardzo wysokiej temperaturze. Dzięki temu ich niezwykle gładkie powierzchnie są odporne na zarysowania i drobne uderzenia. Świetnie znoszą ekstremalne temperatury – można na nich stawiać gorące naczynia i mrożoną żywność bez obawy, że pozostaną po nich brzydkie ślady. Do tego nie przejmują zapachów. Są też higieniczne i bardzo łatwo utrzymać je w czystości, gdyż są pokryte szkliwem CeramicPlus. Wystarczy przetrzeć je mokrą szmatką z odrobiną płynu do zmywania et voila!

Ceramiczny, czyli o dowolnym kształcie

Ogromną zaletą ceramiki jest możliwość jej formowania. Oznacza to, że wiele pomysłów projektantów ¦ również tych niestandardowych ¦ może stać się rzeczywistością. Villeroy & Boch słynie z nieszablonowego i eleganckiego wzornictwa, zaś wielowiekowa praktyka, tradycja i doskonała znajomość tworzywa sprawiają, że dla firmy nie ma niemożliwych kształtów, rozmiarów czy wariantów montażu. Narożne i prostokątne, duże i małe, nablatowe i wpuszczane w blat, nowoczesne i tradycyjne, z ociekaczem i bez – w ofercie ceramicznych zlewozmywaków od Villeroy & Boch każdy znajdzie ten idealnie pasujący do swojej kuchni.

Nowoczesna czy tradycyjna, rustykalna czy minimalistyczna, każda kuchnia potrzebuje pasującego zlewozmywaka. Villeroy & Boch od blisko 270 lat tworzy eleganckie i solidne zlewozmywaki, które dzięki swojemu unikatowemu wzornictwu kreują trendy i wyznaczają standardy w aranżacji wnętrz.