Duravit Seria Happy D.2 – elegancja i ponadczasowa nowoczesność

Skład serii wchodzą umywalki, wanny, miski toaletowe oraz meble łazienkowe.

Umywalki są dostępne w wersji umywalek meblowych z odpowiadającą szafką lub ze stelażem, umywalek stawianych i klasycznych umywalek z postumentem lub półpostumentem.

Miękka, kobieca linia Happy D.2 znajduje pełne zastosowanie również w meblach. Z uwagi na tłoczoną strukturę   przypominającą w dotyku naturalny len, powierzchnia dekoracyjna kojarzy się bardzo z tą tkaniną. Drewniane konsole z tej serii charakteryzują się bardzo płaskim wyglądem dzięki zastosowaniu przedniej krawędzi o wysokości jedynie 12 mm. Szafki z lustrem dostępne są także z wbudowanym systemem dźwiękowym działającym poprzez połączenie z Bluetooth.

Amsterdam

W całej ofercie serii Happy D.2 znajdziemy delikatne, zaokrąglone krawędzie nadające jej jedyną w swoim rodzaju, archetypową formę. Również wanna w wersji wolnostojącej cechuje się typową formą ceramiki, nabierającą charakterystycznego wyglądu w połączeniu z charakterystyczną krawędzią wanny. Niezmierną przyjemność wygodnej kąpieli zapewnia ponadto opcjonalny zagłówek. W wannach z hydromasażem Duravit czeka na nas nie tylko przyjemność kąpieli, ale także jej dobroczynne efekty: bąbelki powietrza pobudzają krążenie krwi, a masaż wodny ukrwienie. Ogarnia nas poczucie lekkości i beztroski, bóle mięśniowe i napięcia znikają.

Obszar toalety łączy formę z praktyczną funkcjonalnością: miski toaletowe i bidety są dostępne w wersji wiszącej, stojącej i tzw. back-to-wall, z mechanizmem wolnego opadania SoftClose lub bez niego. Miskę toaletową wiszącą można także łączyć z deską sedesową z funkcją mycia SensoWash® Starck.