Innowacja, design i styl: łazienki premium od Villeroy & Boch

Dla każdego z nas łazienka marzeń oznacza co innego. Jednak większość zapewne się zgodzi, że ta wymarzona musi spełniać kilka warunków dotyczących m.in. funkcjonalności, wzornictwa i wyglądu. Na te oczekiwania odpowiadają łazienkowe kolekcje premium od Villeroy & Boch, które definiują trzy słowa: innowacja, design i styl.

Wykonane z materiału TitanCeram kolekcje Finion i Artis, umywalki Memento 2.0, a także stojąca umywalka Octagon zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Łazienka to w każdym domu miejsce wyjątkowe. To tutaj zaczynamy dzień od porannych ablucji i to tutaj kończymy go relaksującym prysznicem po całym dniu pracy. Jak żadne inne pomieszczenie w domu, łazienka pozwala rano przygotować się do czekających nas obowiązków, a wieczorem odstresować się podczas długiej, gorącej kąpieli.

Jak zaaranżować tę przestrzeń, aby przebywanie w niej było radością dla ciała i duszy? Z pomocą przychodzą łazienkowe kolekcje premium od Villeroy & Boch.

Innowacja

Villeroy & Boch to firma, która od blisko 270 lat projektuje i wytwarza ceramiczne przedmioty najwyższej jakości. W swojej długiej historii systematycznie wprowadzała na rynek innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest zaprezentowany w 2015 r. pionierski TitanCeram, wykorzystywany do produkcji najwyższego gatunku ceramiki łazienkowej. Tworzywo to pozwala na precyzyjne formowanie kształtów o niewiarygodnie cienkich ścianach i wyraźnie zaznaczonych brzegach. Te wyjątkowe właściwości materiału pozwoliły na wykorzystanie go do produkcji nawet najbardziej filigranowych projektów.

Design i styl

Co łączy kolekcje premium Finion, Artis i Memento 2.0 oraz stojąca umywalkę Octagon?

Nowoczesne i piękne wzornictwo wykorzystujące TitanCeram. Octagon pojawił się na rynku jako pierwszy – już w 2015 r. miłośnicy luksusu mogli zamontować w swojej wymarzonej łazience właśnie tę umywalkę, której geometryczne kształty uwodziły regularnością i precyzją wykonania. Ale Octagon docenili nie tylko kupujący – jego design został nagrodzony wyróżnieniem iF Design Award w 2016 r. Wkrótce do rodziny przedmiotów z TitanCeram dołączyły umywalki Artis. Delikatnie linie, cieniutkie ścianki, cztery dostępne kształty – okrągły, owalny, kwadratowy i prostokątny – a także modne kolory opracowane przez niemiecko-duńską projektantkę Gesę Hansen uwiodły niejednego.

Rok 2017 to czas premiery kolejnych kolekcji wykonanych z tego innowacyjnego tworzywa: Finion i Memento 2.0. Finion to finezyjne i minimalistyczne umywalki, bidety i miski WC z technologią DirectFlush, a także wanny i meble łazienkowe, które tworzą
wnętrza o wysokim standardzie i atmosferze luksusu. Z kolei Memento 2.0 to ponadczasowe, minimalistyczne wzornictwo i klasyczna elegancja prostych linii.

Wszystkie kolekcje premium od Villeroy & Boch idealnie nadają się do stworzenia łazienki marzeń, a zastosowane rozwiązania funkcjonalne, piękne kolory i innowacyjne tworzywa sprawiają, że przebywanie w niej to czysta (sic!) przyjemność. Villeroy & Boch pomaga stworzyć oazę relaksu w stale pędzącym do przodu świecie.