O nas

To co nas charakteryzuje to przede wszystkim profesjonalna i rzetelna obsługa, kompleksowość usług, doświadczenie oraz wysoka jakość oferowanych produktów w rozsądnej cenie.

Oferta

Jesteśmy zawsze otwarci na najnowsze trendy, dlatego można u nas zakupić unikatowe produkty prezentowane na międzynarodowych targach i imprezach branżowych.

Realizacje "Pod Klucz"

Oferujemy usługę kompleksowego wykończenia wnętrz pod klucz. Zapewniamy wszelkie materiały oraz wykonanie niezbędnych prac, aby lokal w stanie deweloperskim przekształcić w gotowy do zamieszkania.

O Nas

O nas

Salon Łazienek Excellent to jedyne takie miejsce na mapie Krakowa. W nowoczesnym obiekcie przy ul. Józefa Marcika 14C (obok Makro Zakopiańska) znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do realizacji marzeń o pięknych i wyjątkowych wnętrzach. To co nas charakteryzuje to przede wszystkim profesjonalna i rzetelna obsługa, kompleksowość usług oraz wysoka jakość oferowanych produktów w rozsądnej cenie. Naszą bogatą ofertę kierujemy zarówno do Klientów Indywidualnych, Inwestorów jak i Architektów. W ramach wykonywanych przez nas usług projektujemy wnętrza, pomagamy w doborze materiałów, dostarczamy produkty oraz fachowo koordynujemy inwestycję od początku do końca.

Dlaczego Excellent?

  • Ponad 30-letnie doświadczenie w branży łazienek
  • Producent wyposażenia łazienek
  • Stała i doświadczona kadra handlowców
  • Produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie
  • Indywidualne podejście do Klienta
  • Gwarancja solidnego i pewnego wykonawstwa
  • Kreatywne rozwiązania
  • Najnowsze trendy
2000
Zrealizowanych inwestycji
159
Marek producentów w ofercie
34
Lat doświadczenia
8650
m² wykończonych łazienek

Oferta

W Salonie Excellent znajdą Państwo produkty wyposażenia łazienek i wnętrz czołowych producentów z Włoch, Hiszpanii, Niemiec oraz Polski. Salon nieustannie rozszerza swoją bogatą ofertę, aby na bieżąco odpowiadać na potrzeby konsumentów. Jesteśmy zawsze otwarci na najnowsze trendy, dlatego można u nas zakupić unikatowe produkty prezentowane na międzynarodowych targach i imprezach branżowych. Firma Excellent jest również przodującym i uznanym na polskim rynku producentem wanien, systemów hydromasażu, ceramiki sanitarnej oraz armatury, które oferuje pod markami własnymi: Excellent, Axel i Actima.

Płytki
Meble
Wanny
Kabiny
Hydromasaż
Armatura
Ceramika
Grzejniki
Akcesoria
Dekoracje
Meble
Oświetlenie
Systemy Instalacyjne

Aktualności

Obserwuj nas na instagramie!
Obserwuj nas na instagramie!
Znajdziesz tam ogromną dawkę inspiracji łazienkowych
Pokazujemy pomysły, aranżacje i realizacje łazienek w różnych stylach.
Oprócz tego, duzo nowości produktowych, ciekawostek i relacji z imprez branżowych.