Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Nowy Geberit AquaClean Sela – nowy wymiar czystości
Nowy Geberit AquaClean Sela – nowy wymiar czystości
Nowa kompletna toaleta myjąca firmy Geberit łączy nowoczesny design z funkcją podmywania. Geberit AquaClean Sela jest wyjątkowa właśnie dlatego, że wygląda zupełnie zwyczajnie.  Wszystkie jej części są perfekcyjnie proporcjonalne, a wzornictwo tak proste i tak eleganckie, że ponadczasowe.

 

Od 2 kwietnia 2013r. Geberit AquaClean Sela uzupełni ofertę desek i kompletnych urządzeń myjących.  Produkt powstał na wyraźne zapotrzebowanie rynku, a w szczególności na potrzeby architektów i projektantów wnętrz.

Projektantem jest znany projektant z Mediolanu – Matteo Thun. Dzięki jego doświadczeniom w projektowaniu przedmiotów użytku codziennego Geberit AquaClean Sela jest prosta, nowoczesna i kompaktowa. Pasuje do wnętrz nowoczesnych jak i tych o klasycznym wystroju. Warto zwrócić uwagę na szczegóły, linię łączącą deskę i miskę, które pasują do siebie wprost idealnie. Ten fakt także świadczy o perfekcji wykonania obu elementów.

To co wyróżnia nowy produkt Geberitu to także prostota w instalacji, użytkowaniu i codziennej obsłudze. Ten produkt został uznany za idealny dla osób, które po raz pierwszy testują działanie urządzenia jakim jest toaleta myjąca.

Idealnie prosty pilot i tylko najważniejsze funkcje podmywania nie odstraszają klienta, szczególnie wtedy, gdy jest sam na przykład w hotelowej toalecie.

 

Nazwa Sela wywodzi się od nazwy górskiej, szwajcarskiej rzeki „SELA” w górskiej kotlinie Engadine. Jak sama nazwa wskazuje Geberit AquaClean Sela daje  świeżość i czystość niczym górskie źródło ze szwajcarskich alp.

Ukryte piękno

Wszystko co nieeleganckie w Geberit AquaClean Sela jest schowane. Kable i podłączenie wodne wprowadzane są bezpośrednio do miski od tyłu, łączone pod spodem i chowane w specjalnej rynience. Kiedy klapa jest zamknięta żadne elementy funkcyjne – kontrolki czy przyciski nie są widoczne. Pilot jest elegancki, intuicyjny, dobrze leżący w dłoni, a jednocześnie zachwycająco prosty.

Zintegrowana technologia

Geberit AquaClean Sela jest wyjątkowy zarówno pod względem designu jak i funkcjonalności. Wszystkie ważne części urządzenia schowane są wewnątrz ceramicznej miski, a dostęp do nich jest bardzo prosty. Wystarczy bowiem odkręcić pokrywę, aby uzyskać dostęp do wszystkich elementów instalacji: podłączeń wodnych, elektrycznych oraz części elektronicznych. Ewentualna naprawa lub serwis mogą być wykonane w ciągu kilku minut.

Dzięki takiej budowie bardzo łatwo jest utrzymać czystość i higienę urządzenia.

Komfort użytkowania

Wbudowanie wszystkich części toalety myjącej wraz ze zbiornikiem wewnątrz ceramiki dało także efekt w postaci zmiany wymiarów całego urządzenia. Kompaktowa toaleta ma teraz 385 mm szerokości , 579 mm długości  i jest bardzo wygodna. Materiał, z którego wykonana jest deska i pokrywa to najwyższej jakości Duroplast,

Delikatny strumień wody

Podobnie jak design, do perfekcji dopracowana jest struktura strumienia natrysku. Wieloletnie doświadczenie firmy Geberit zapewnia idealną strukturę i siłę strumienia myjącego. To jest element, który najmocniej wyróżnia firmę Geberit na rynku. Siła strumienia jest tak dobrana, aby najbardziej komfortowo, delikatnie i efektywnie umyć. Dzięki dodatkowemu napowietrzeniu strumienia wydajność 1,5 litra na minutę wystarcza do efektywnego podmycia. Geberit AquaClean Sela spełnia wszystkie wymagania normy EN1717 dotyczącej instalacji  i zabezpieczenia wody pitnej.

Unikalna prostota

– Proste kształty Seli pasują do każdego rodzaju łazienki

Nowy wymiar czystości

– Geberit zaprojektował toaletę myjącą Sela, taka by utrzymanie czystości było jak najprostsze. Ergonomia ma dla firmy Geberit szczególne znaczenie

Po prostu pasuje

– Sela wygląda jak zwyczajne WC

– Ponadczasowe wzornictwo wygląda świetnie w każdej łazience

– Geberit AquaClean Sela może być stosowana razem z Monolithem lub płytą ozdobną GAC

Intuicyjne sterowanie

-  Prosty w obsłudze pilot ma tylko tyle funkcji, aby korzystanie z Geberit AquaClean Sela było bardzo proste