Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Perfekcyjna czystość w łazience z Villeroy & Boch
Perfekcyjna czystość w łazience z Villeroy & Boch
Jeśli zainteresuje Cię produkt z poniższego artykułu, zapytaj o cenę i dostepność:

Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

Perfekcyjna czystość w łazience z Villeroy & Boch: miska ustępowa bez kołnierza wewnętrznego Omnia Architectura DirectFlush


Twoja łazienka może lśnić czystością nawet bez pomocy perfekcyjnej pani domu! Bo najlepszym sprzymierzeńcem w walce z brudem nie jest szczotka i biała rękawiczka, a innowacyjne rozwiązania Villeroy & Boch. Wśród nich jest Omnia Architectura DirectFlush – podwieszana miska ustępowa bez kołnierza wewnętrznego, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać ją w czystości. Ponadto, podczas każdego użycia opłukiwane jest całe jej wnętrze. I to tylko przy zużyciu zaledwie 4,5 litra wody!
 


Omnia Architectura DirectFlesh: higiena i wydajność w designerskim wydaniu
Miska bez kołnierza wewnętrznego to kolejne po Quarylu® i ceramicplus innowacyjne rozwiązanie Villeroy & Boch, które pomaga w utrzymaniu czystości w łazience. Konstrukcja Omnia Architectura DirectFlesh utrudnia osadzanie się brudu i bakterii: wszystkie elementy są odkryte, łatwo dostępne a strumień wody opłukuje całą misę. Jest przy tym ekologiczna - wystarczy zaledwie 4,5 litra wody do pojedynczego spłukania, które daje taki sam rezultat jak z użyciem 6 litrów wody. Brak kołnierza wewnętrznego niezwykle ułatwia czyszczenie miski, w efekcie czego możliwe jest usunięcie praktycznie wszystkich bakterii i utrzymanie perfekcyjnej czystości w toalecie. Dlatego Omnia Architectura DirectFlush sprawdzi się nie tylko w domowej łazience, ale także w miejscach o podwyższonym rygorze higienicznym, jak np. toalety publiczne czy szpitalne. Miska ma wymiary 370 mm x 530 mm i jest dostępna w dwóch kolorach: White Alpin i Pergamon, również w wersji z ceramicplus.
 
Omnia Architectura – kolekcja dla profesjonalistów
Miska ustępowa Omnia Architectura DirectFlush poszerza dotychczasową ofertę Omnia Architectura. To kolekcja słynąca z niezwykle uniwersalnych i funkcjonalnych rozwiązań, oprawionych w purystyczny design i dostępnych w atrakcyjnych cenach. Produkty z tej serii sprawdzają się zarówno w budownictwie komercyjnym jak i w mieszkalnym, dlatego bardzo często sięgają po nie architekci i projektanci wnętrz. Kolekcja Omnia Architectura obejmuje ceramikę sanitarną i linię wanien akrylowych.