Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Villeroy & Boch - Płytki Bernina i płaskie brodziki Squaro
Villeroy & Boch - Płytki Bernina i płaskie brodziki Squaro
Jeśli zainteresuje Cię produkt z poniższego artykułu, zapytaj o cenę i dostepność:
Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

Villeroy & Boch powiększa optycznie łazienkę!
- płytki Bernina i płaskie brodziki Squaro w tej samej palecie barw.


Zaczaruj swoją łazienkę kolorem i stwórz harmonijną przestrzeń z Villeroy & Boch! Wybierz płaski brodzik Squaro, wbudowywany w podłogę i łącz go z płytkami Bernina o tym samym zabarwieniu. Spraw, by Twoja łazienka stała się jeszcze bardziej przestronna.

aawwwarch Villeroy & Boch plytki Bernina i brodziki Squaro 1
Co zrobić, żeby optycznie powiększyć łazienkę? Kluczem jest kolorystyka utrzymana w jednolitej tonacji i nieskupiające na sobie uwagi wyposażenie. Wystarczy znaleźć  płytki łazienkowe i dobrać do nich odpowiedni kolor brodzika – najlepiej płaskiego, który po zamontowaniu będzie tworzył jedną płaszczyznę z powierzchnią płytek. Takie rozwiązanie możliwe jest dzięki produktom Villeroy & Boch: kolekcji płytek Bernina oraz odpowiadającej jej kolorystycznie linii płaskich brodzików Squaro.

aawwwarch Villeroy & Boch plytki Bernina i brodziki Squaro 2

Zacznij od płytek!
Baw się kolorem płytek Bernina. Stwórz kobiecy, subtelny charakter łazienki w odcieniach ciepłych beży. Jeżeli nie boisz się ciemniejszych kolorów - użyj szarości królującej na okładkach pism wnętrzarskich – architekci wnętrz łączą ją z metalowo-srebrnymi np. uchwytami lub intensywnie kolorowymi akcesoriami. Dołącz do grona trendsetterów i zmień swoją łazienkę w szarą, elegancką przestrzeń! Jeśli posiadasz duży salon kąpielowy, pozwól sobie na głęboki antracyt, który zbuduje kameralny nastrój. Gres porcelanowy z kolekcji Bernina może być wykorzystany zarówno na podłodze, jak i na ścianach. Różne kształty i rozmiary płytek - od wielkoformatowych prostokątów, poprzez mniejsze i węższe, po kwadraty pozwolą na realizację Twoich marzeń!
Brodzik i podłoga w jednej linii?

aawwwarch Villeroy & Boch plytki Bernina i brodziki Squaro 3
Tak, to możliwe. Brodziki Squaro firmy Villeroy & Boch to tzw. brodziki płaskie. Ich głębokość to zaledwie 18 mm przy odpływie, zaś 10 mm na brzegach. Oprócz wielości barw (trzy odcienie bieli, beż, szarość, antracyt i brąz) brodziki posiadają również inne zalety. Zostały wykonane z wyjątkowo trwałego, odpornego na zarysowania i zabrudzenia Quarylu®, będącego połączeniem kwarcu i akrylu. Tworzywo to jest wyjątkowo plastyczne i umożliwia uzyskanie nie tylko delikatnie zaokrąglonych form, ale także kątów prostych. Dzięki temu możliwy jest montaż tworzący jedną płaszczyznę z powierzchnią płytek. Do tego szklana kabina prysznicowa Squaro i całość harmonijnie ze sobą współgra, tworząc jednolitą przestrzeń.

aawwwarch Villeroy & Boch plytki Bernina i brodziki Squaro 4