Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Zehnder na targach ISH 2017 weFrankfurcie EA100
Zehnder na targach ISH 2017 weFrankfurcie EA100
Spodobał Ci się produkt z tego artykułu?

Napisz proszę do mnie Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

W segmencie grzejników dekoracyjnych odwiedzający mogli zobaczyć innowacyjny grzejnik łazienkowy, skonstruowany dla podgrzewania i suszenia ręczników,Zehnder Zenia. Wtopiony idealnie w architekturę łazienki skrywa za elegancką szklaną płytą grzewczą na podczerwień przyjemnie podgrzane ręczniki i zapewnia komfortowy klimat w pomieszczeniu. Zehnder zaprezentował ponadto grzejnik dekoracyjny ZehnderZmarteValve, stanowiący inteligentne, energooszczędne rozwiązanie w zakresie ogrzewania ciepłą wodą ze sterowaniem elektronicznym i funkcjami "Smart Home", które można w każdej chwili dostosować elastycznie do indywidualnych wymagań cieplnych mieszkańców. Rozwiązanie SmartHome jest aktualnie aplikowane do większości grzejników tej firmy na bazie modułów rozszerzających. 

2017 05 11 zehnder ish ea100/zehnder zenia

W segmencie komfortowej wentylacji pomieszczeń Zehnder przedstawił swój nowy anemostat powietrza doprowadzanego ZehnderComfoValveLuna S125, który przekonuje wtapiającym się subtelnie w otoczenie kształtem (odstaje od ściany jedynie 30 mm) oraz bardzo cicho, bez szumu wypływającym powietrzem (inteligentny wypływ). Prezentując swoje nowe decentralne urządzenia wentylacyjne, Zehnder przedstawił dodatkowo integrowalne czujniki do pomiaru wilgotności, zawartości CO2 i wilgotności w powietrzu pomieszczenia. Sterują one automatycznie, w zależności od potrzeb, wymianą powietrza i zapewniają tym samym jeszcze większą wydajność energetyczną, komfort obsługi oraz stale przyjemny klimat w pomieszczeniu.

W obszarze systemów ogrzewania i chłodzenia sufitowego Zehnder zaprezentował swoje nowe oprawy oświetleniowe LED, wbudowywane w sufitowe płyty promiennikowe ZBN. Promienniki te w sposób komponujący się z otoczeniem i zajmujący mało miejsca łączą w sobie energooszczędność płyty promiennikowej z innowacyjną techniką oświetleniową, dając nawet 90% oszczędności energii w porównaniu z alternatywnymi systemami oświetleniowymi. 

2017 05 11 zehnder ish ea100/zehnder zehnder zbn_led

2017 05 11 zehnder ish ea100/zehnder comfovalve luna