Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Meble łazienkowe Duravit – wysoki standard wzornictwa i komfort użytkowania EA99
Meble łazienkowe Duravit – wysoki standard wzornictwa i komfort użytkowania EA99
Spodobał Ci się produkt z tego artykułu?

Napisz proszę do mnie Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

Charakteryzujące się perfekcyjnym połączeniem materiału i formy, często pozbawione zbędnych elementów, a jednocześnie zachwycające szczegółami wykończenia meble łazienkowe Duravit to więcej aniżeli dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Stają się doskonałym tłem dla ceramiki i armatury łazienkowej. Umożliwiają kreowanie indywidualnych przestrzeni łazienkowych.

2017 05 10 duravit meble ea99/duravit_c-bonded_technology_with_darling_new_1

2017 05 10 duravit meble ea99/duravit_c-bonded_technology_with_darling_new_2

Nowe, innowacyjne technologie

Spełniając wymagania dotyczące najwyższych standardów wzornictwa w łazience, Duravit zaproponował innowacyjną metodę - „c-bonded”. W wyniku złożonego procesu umywalka meblowa w niemal niezauważalny, doskonały sposób łączy się z szafką podumywalkową, tworząc spójną całość. Krawędź umywalki zostaje ukryta i zredukowana do cienkiego rantu łączącego gładką ceramikę z naturalną strukturą drewna, z którego wykonana została szafka. Walorom estetycznym towarzyszy wysoki komfort użytkowania. Do produkcji umywalki wykorzystano unikatowy materiał, jakim jest DuraCeram®, szczególnie odporny na zużycie. Bezrantowe powierzchnie są łatwe w utrzymaniu czystości. Z kolei obszerne półki po obu stronach umywalki, służące odkładaniu akcesoriów, stanowią bardzo praktyczne rozwiązanie.

2017 05 10 duravit meble ea99/duravit_c-bonded_technology_with_darling_new_3

2017 05 10 duravit meble ea99/duravit_c-bonded_technology_with_darling_new_4

Technologię „c-bonded” zastosowano w kolekcji mebli Darling New oraz L-Cube a od tego roku również w serii mebli Vero.

2017 05 10 duravit meble ea99/duravit_l-cube_5.tif

Innowacyjnym rozwiązaniem, umożliwiającym otwieranie bezuchwytowych szuflad, jest system Tip-on. Nowa metoda, która sprawia, że szuflady otwierają się lub zamykają pod wpływem lekkiego nacisku, pozwala na tworzenie jednolitej, harmonijnej całości. Technologia Tip-on została wdrożona w programie meblowym L-Cube Duravit.

2017 05 10 duravit meble ea99/duravit_cape_cod_6

Surowość formy, uniwersalność designu

Zaprojektowane z największą dbałością o szczegóły, odpowiadające wymaganiom estetycznym i funkcjonalnym programy meblowe Duravit spełniają najwyższe standardy wzornicze. Poza zapewnieniem miejsca do przechowywania wnoszą dodatkową wartość. Łazienka staje się miejscem komfortowym, sprzyjającym odprężeniu. Wprowadzająca organiczne formy oraz naturalne materiały kolekcja mebli Cape Cod, zaprojektowana przez Philippe Starck'a, sprawia, że rozmywa się granica pomiędzy przestrzenią wewnętrzną a zewnętrzną. Meble wyróżniające się perfekcyjnym połączeniem materiałów i formy, łączą w sobie oryginalność oraz nowoczesność. Niezwykle efektowne zestawienie detali wykonanych z chromu z materiałami wykończonymi lakierem na wysoki połysk wprowadza do wnętrza elegancję. Zastosowane w szafkach podumywalkowych rozwiązania sprawiają, że miejsca do przechowywania akcesoriów łazienkowych znajdują się nie tylko za zamykanymi drzwiczkami, ale także po obu stronach szafki.

2017 05 10 duravit meble ea99/duravit_cape_cod_7

2017 05 10 duravit meble ea99/duravit_ketho_8

Twórcze zagospodarowanie przestrzeni łazienkowej zapewni kolekcja L-Cube. Praktyczne półki różniące się między sobą długością i podziałem przegródek mocowane mogą być zarówno w układzie pionowym, jak i poziomym. Połączenie elementów otwartych i zamkniętych sprawia, że dla każdego pomieszczenia można stworzyć indywidualną aranżację.

2017 05 10 duravit meble ea99/duravit_ketho_9

Seria wyróżnia się prostymi frontami, bez dodatkowych elementów ozdobnych. Formy dekoracyjne stanowią odstępy między półkami i szafkami oraz podziały frontów. Utrzymanie porządku zapewniają wnętrza szuflad w odcieniu głębokiej czerni wyposażone w wysokiej jakości przegrody. Program meblowy L-Cube obejmuje, poza szufladami, meble stojące oraz wiszące. Uwagę nowoczesnym zredukowanym wykończeniem zwracają nóżki, dające stabilne podparcie meblom. Mogą być one montowane opcjonalnie po obu stronach frontu lub frontu i tyłu szafki.

2017 05 10 duravit meble ea99/duravit_ketho_lustro_10

2017 05 10 duravit meble ea99/duravit_ketho_polka_11

Dużo miejsca do przechowywania oferują szafki z kolekcji Ketho. Wyróżniająca się ascetyczną formą seria sprawdzi się w każdej łazience urządzonej w stylu nowoczesnym. Na uwagę zasługują ergonomiczne uchwyty oraz przemyślana funkcjonalność, sprawiająca, że zyskujemy wiele miejsca na akcesoria łazienkowe.

 Przechowywanie w małej łazience

Utrzymanie porządku w małej łazience zapewni zastosowanie mebli z kolekcji X-Large. Kolekcja znajdzie uznanie wszędzie tam, gdzie ceni się przytulność, jakość i praktyczność. Dużo miejsca na przechowywanie zapewniają konsole, szafki podumywalkowe, szafki wysokie, kontenerek oraz szafka z lustrem zaprojektowane z dbałością o nowoczesny, elegancki wygląd. Super płaskie konsole, w których dolna płyta została całkowicie przesunięta do tyłu, sprawiają wrażenie zawieszenia w powietrzu, nadając wnętrzom lekkości. Z kolei o wrażenia estetyczne szafek umywalkowych zadbano, stosując szczeliny między blatem a szafką oraz dzięki wąskim, aluminiowym uchwytom. Możliwość wyboru pomiędzy różnymi szerokościami szafek oraz ich dwoma głębokościami sprawia, że dopasowanie odpowiedniego rozwiązania do oczekiwań i możliwości aranżacyjnych jest niezwykle proste, dodatkowo producent udziela na meble 5 lat gwarancji.

2017 05 10 duravit meble ea99/duravit_vero_13

2017 05 10 duravit meble ea99/duravit_vero_14

2017 05 10 duravit meble ea99/duravit_vero_15

2017 05 10 duravit meble ea99/duravit_x_large_16