Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Villeroy & Boch Octagon - arcydzieło precyzji umywalka z postumentem EA87
Villeroy & Boch Octagon - arcydzieło precyzji umywalka z postumentem EA87
Octagon –umywalka z postumentem od Villeroy & Boch – jest jak oszlifowany diament. Urodą przypomina ośmiokątny brylant, a materiałem nawiązuje do wyjątkowej trwałości tego minerału. Octagon to prawdziwe arcydzieło precyzji i sztuki rzemieślniczej. Łączy w sobie wszystko to, na co pozwala nowatorski materiał TitanCeram: finezyjne kształty, precyzyjne kąty, cienkie ściany i płaszczyzny wyglądem przypominające brylantowy szlif. Za projekt odpowiada niemiecki designer Kai Steffan, który potwierdza, że: „z Villeroy & Boch osiągnęliśmy fascynujące arcydzieło. Octagon łączy w sobie ekstremalnie cienkie ściany i odważny materiał, które razem tworzą unikalny design”.

 2017 03 08 vb octagon - arcydzieło precyzji umywalka z postumentem ea87/vb_octagon13

TitanCeram – wyjątkowy design dzięki wyjątkowemu materiałowi

TitanCeram to innowacyjny materiał, który powstał w wyniku ponad 265-letniego doświadczenia marki Villeroy & Boch w produkcji  ceramiki. TitanCeram pozwala osiągnąć wyjątkowo precyzyjne formy,  bardzo cienkie ściany i ostro zarysowane krawędzie. Jednocześnie materiał ten jest niezwykle wytrzymały i odporny na zarysowania. TitanCeram swoje właściwości zawdzięcza specjalnemu procesowi produkcji i połączeniu gliny, kwarcu, skalenia i tlenku tytanu.

2017 03 08 vb octagon - arcydzieło precyzji umywalka z postumentem ea87/vb_octagon8 

Octagon – brylant w łazience

Wnętrze umywalki Octagon to ośmiokąt wpisany w koło, które przypomina  oszlifowany diament – w matowym odcieniu szlachetnej bieli Edelweiss.

2017 03 08 vb octagon - arcydzieło precyzji umywalka z postumentem ea87/vb_octagon5

Postument, na którym umieszczona jest umywalka, może być pokryty naturalną skórą w kolorze Mocha Leather, skórą ekologiczną w kolorze Mocha Finish albo fornirem – drewnianym w odcieniu Dark Chestnut lub kamiennym – Smoky Slate. Misę od kolumny oddziela dekoracyjny miedziany pierścień. Umywalkę Octagon można łączyć z różnymi typami baterii: ściennymi, wolnostojącymi oraz montowanymi na suficie.

2017 03 08 vb octagon - arcydzieło precyzji umywalka z postumentem ea87/vb_octagon14

TitanCeram – innowacyjny materiał od Villeroy & Boch powstał z myślą o wyjątkowych produktach premium. Dzięki niemu projekt Kaia Steffana mógł się urzeczywistnić. Umywalka Octagon umieszczona na szykownym postumencie może stać się wolnostojącą rzeźbą, nawet na samym środku salonu kąpielowego! 

2017 03 08 vb octagon - arcydzieło precyzji umywalka z postumentem ea87/vb_octagon3

2017 03 08 vb octagon - arcydzieło precyzji umywalka z postumentem ea87/vb_octagon4