Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Szklane wanny KRZEMIEŃ - Nasza nowa propozycja EA83
Szklane wanny KRZEMIEŃ - Nasza nowa propozycja EA83
Jeśli zainteresuje Państwa produkt z poniższego artykułu proszę o email Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

W treści wpisujemy EA83

Zapraszam na zakupy do Salonu Wyposażenia Wnętrz Excellent.

Wanna szklana do zabudowy lub wyklejenia mozaiką bezpośrednio na przygotowanym podłożu,  lakierowana na biało, wykonana jest ze szkła grubości 15mm, bezpiecznego klejonego żywicą epoksydową na macie szklanej (laminowanego VSG - TSE), dno wanny wzmocnione dodatkowo płytą 18mm OSB, do której przykręcono nogi. Wanna wykonana w technologii TSE jest bezpieczniejsza od samego hartowania ESG ze względu na laminowanie, które nawet przy rozbiciu utrzymuje nam szkło w całości.

2017 02 10 krzemien wanny ea83/krzemien_wanna_1

Wanna szklana firmy Krzemień ELLIPSE zdobyła nagrodę Design Plus na Targach ISH Frankfurt oraz German Design Award.

2017 02 10 krzemien wanny ea83/krzemien_wanna_2

Laminacji użyto do wykonania w pełni bezpiecznej wanny wykonanej z jednej, giętej tafli szklanej. Jedna tafla zapewnia nam trwałość i bezpieczeństwo, gdyż nie posiada żadnych łączeń, klejeń itp. Dzięki takiemu rozwiązaniu  nie rozwarstwi się, nie zaleje nam pomieszczenia, a dodatkowo gwarantuje nam pełen komfort użytkowania (w miejscach klejenia nie ma ognisk grzybotwórczych). Odpowiednie wyprofilowanie wanny zapewnia nam ergonomię. Zastosowanie szkła z laminatem gwarantuje również bardzo dobrą izolację, woda w wannie utrzymuje swoją ciepłotę przez długi okres czasu.

2017 02 10 krzemien wanny ea83/krzemien_wanna_3

Wanna szklana firmy Krzemień jest więc produktem z najwyższej światowej „półki” (pierwsza na świecie wykonana z jednej tafli szkła) o unikalnym wzornictwie, bardzo wysokich parametrach użytkowych i jest produktem w pełni bezpiecznym. 

2017 02 10 krzemien wanny ea83/krzemien_wanna_4