Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Duravit - kąpiel w nowym wymiarze dzięki Paiova 5 - samemu lub we dwoje EA33
Duravit - kąpiel w nowym wymiarze dzięki Paiova 5 - samemu lub we dwoje EA33
Jeśli zainteresuje Państwa produkt z poniższego artykułu proszę o email Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

W treści wpisujemy” EA33„

Zapraszam na zakupy do Salonu Wyposażenia Wnętrz Excellent.

Wanna Duravit Paiova zaprojektowana przez EOOS niweluje ograniczenia strukturalne za pomocą koncepcji, która koncentruje się wyłącznie na indywidualnym komforcie. Za pomocą dwóch odrębnych oparć, Paiova 5 oferuje wybór pomiędzy ergonomiczną pozycją siedzącą, a pozycją praktycznie leżącą - zależnie, czy kąpiemy się razem, czy relaksujemy oddzielnie.

2015 11 25 duravit kapiel w nowym wymiarze dzieki paiova 5 - samemu lub we dwoje ea33/duravit_paiova_1

Projekt, według którego wykonana została Paiova 5 jest wynikiem symbiozy pomiędzy wanną narożną oraz wolnostojącą. Firma EOOS opracowała nową formę geometryczną poprzez obrócenie wersji przyściennej w kierunku pomieszczenia. Wynikiem tej pomysłowej zmiany jest kształt łączący pomyślnie ergonomię wnętrza wanny z pięciokątnym zewnętrzem. Pochylone powierzchnie przednich konturów wanny tworzą trójwymiarową strukturę, która otwarta jest na pomieszczenie i na użytkownika.

2015 11 25 duravit kapiel w nowym wymiarze dzieki paiova 5 - samemu lub we dwoje ea33/duravit_paiova_2 

Doskonale dopracowane szczegóły wanny Paiova 5 zapewniają wyjątkowy komfort. W wyniku tego, obydwa oparcia mogą zostać wyposażone w system hydromasażu. Wanna nabiera szczególnego luksusu dzięki nowemu systemowi hydromasażu Combi-L. Płaskie dysze wypuszczają masujące strumienie wody w górę i w dół wzdłuż mięśni pleców. Wysokość boków wanny, 580 mm, jest nieco niższa od standardowej wysokości 600 mm.

2015 11 25 duravit kapiel w nowym wymiarze dzieki paiova 5 - samemu lub we dwoje ea33/duravit_paiova_3

Wąska krawędź wanny stanowi wygodne podparcie. Szeroka krawędź przylegająca do ściany zapewnia praktyczną powierzchnię służącą jako półka.

Każda wersja wanny Paiova 5 jest dostępna w dwóch rozmiarach - wykonana całkowicie z akrylu w wersji ze zintegrowaną obudową i do zabudowy. W kolekcji znajduje się zarówno wanna dla jednej osoby oraz obszerna wersja podwójna dla dwóch osób. Dzięki różnym długościom każdego z boków, zarówno długi i krótki bok mogą być łatwo podparte za pomocą nóżek zamontowanych na brzegach wanny, przez co każde położenie jest doskonałe dla relaksu.

2015 11 25 duravit kapiel w nowym wymiarze dzieki paiova 5 - samemu lub we dwoje ea33/duravit_paiova_4