Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Tworzenie indywidualnych kolaży stylistycznych w łazience dzięki Duravit L-Cube EA30
Tworzenie indywidualnych kolaży stylistycznych w łazience dzięki Duravit L-Cube EA30
Jeśli zainteresuje Państwa produkt z poniższego artykułu proszę o email Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

W treści wpisujemy EA30

Zapraszam na zakupy do Salonu Wyposażenia Wnętrz Excellent.

Styl, funkcja, wywoływane odczucia oraz paleta kolorów zależą od każdego użytkownika i jego indywidualnych preferencji, co pozwala na stworzenie niesamowitej różnorodności projektów łazienkowych. Z L-Cube, firma Duravit przedstawia nową linię mebli, która zasługuje na uwagę szczególnie dzięki indywidualnym rozwiązaniom dotyczącym przechowywania za wyjątkowo przystępną cenę.


Charakter projektu L-Cube jest zdefiniowany za pomocą linii geometrycznych. Kombinacja linii poprzecznych i pionowych daje wygląd zarówno funkcjonalny, jak i strukturalny. Dodatkowy podział frontów mebli na prostokąty i kwadraty podkreśla sześcienny wygląd kompozycji mebli. Kluczową cechą linii jest fuga, która otacza fronty i korpusy mebli. W ten sposób wydaje się, że umywalka znajduje się na wyższym poziomie, co daje złudzenie, że ceramika, meble i fronty szafek nie dotykają się wzajemnie. Dzięki najnowszej technologii push, szuflady bez uchwytów pomagają stworzyć harmonijną całość. W rezultacie otrzymujemy aranżację przypominającą kolaż powtarzających się form, która pomaga uzyskać optyczne wrażenie spokoju.

 

2015 10 07 duravit lcube ea30/duravit_l_cube1

Dzięki 30 różnym odcieniom powierzchni, zakres wolności projektowej jest praktycznie nieograniczony. Dostępne w wykończeniach na wysoki połysk w kolorach Apricot Pearl, Jade oraz Dolomiti Grey, a także z drewnianymi frontami z wykończeniem w kolorze ciemnego dębu, Duravit oferuje nieograniczoną ilość kombinacji. Elementy półek ułożone poziomo lub pionowo są doskonałym uzupełnieniem całego projektu L-Cube.


Użytkownik może również korzystać z dowolności w wyborze form. Szafki podumywalkowe w wymiarach od 600 mm do 1200 mm mogą zostać połączone z ceramiką z nowych linii ME by Starck oraz P3 Comforts. Istnieje wybór jednej lub dwóch szuflad oferujących dużo przestrzeni do przechowywania rzeczy. Wyposażone są w wysokiej jakości przegrody do szuflad w kolorach klon lub orzech. Wnętrze korpusu występuje w eleganckim kolorze diamentowej czerni. Wersja stojąca z chromowaną ramą lub panelem podkreślają zrównoważone proporcje L-Cube. Konsole o głębokości 500 mm i 480 mm również oferują dużą różnorodność. Wszystkie umywalki stawiane lub umywalki podblatowe z serii ceramicznych firmy Duravit również mogą zostać skonfigurowane z L-Cube. Wysokie szafki w dwóch różnych wysokościach zapewniają przestrzeń dla przyborów łazienkowych. Jednym z wyróżniających się elementów projektu jest szafka półwysoka o wyglądzie modułowym.

2015 10 07 duravit lcube ea30/duravit_l_cube2
Duravit oferuje również lustra ze zintegrowaną funkcją ściemniania światła, dopasowane do geometrii mebli. Po raz pierwszy zastosowane zostało nieoślepiające oświetlenie LED-owe na wszystkich czterech bokach, co gwarantuje optymalne oświetlenie do 480 luxów przy 3500 stopniach Kelvina.