Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Duravit - ME by Starck stawia na indywidualizm EA23
Duravit - ME by Starck stawia na indywidualizm EA23
Jeśli zainteresuje Państwa produkt z poniższego artykułu proszę o email Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

W treści wpisujemy - EA23.

Zapraszam na zakupy do Salonu Wyposażenia Wnętrz Excellent.

To wyzwanie, któremu sprostać może Philippe Starck. Dzięki swojej nowej serii ME by Starck stworzonej dla firmy Duravit, francuski twórca zdołał zaprojektować kolekcję, która zaspokaja potrzebę czystej estetyki.

2015 08 10 duravit me by starck ea23/excellent_duravit_me_by_starck_1

Indywidualny projekt łazienki rozpoczyna się w obszarze mycia. Dzięki sześciu różnym rozwiązaniom umywalkowym w wymiarach od 450 mm do 650 mm, ME by Starck  jest minimalistyczną linią dla obszarów publicznych i prywatnych. Delikatna krawędź, która charakteryzuje również miski toaletowe i pisuary to powtarzający się element konstrukcyjny.

2015 08 10 duravit me by starck ea23/excellent_duravit_me_by_starck_2

Delikatny rant daje umywalkom lekki, niemal pozbawiony krawędzi wygląd, podczas, gdy ich wnętrze jest wygodnie głębokie. Umywalka o wymiarach od 830 mm do 1030 mm charakteryzuje się wyrazistymi liniami i jest szczególnie płaska z dużą powierzchnią służącą jako półka, podczas gdy umywalka stawiana może być połączona z szafką podumywalkową lub konsolą.

2015 08 10 duravit me by starck ea23/excellent_duravit_me_by_starck_3

Poza koncentracją na projekcie, Philippe Starck oraz Duravit skupili się również na nowoczesnej technologii: nowe rozwiązania umożliwiły redukcję wagi misek toaletowych i bidetów z tej serii, w wyniku czego otrzymano atrakcyjne, eleganckie produkty.  Otwarty rant spłukujący zapewnia dodatkową higienę i wygodę, podobnie jak możliwość połaczenia z deską SensoWash Slim.

2015 08 10 duravit me by starck ea23/excellent_duravit_me_by_starck_4

Proste linie serii są również widoczne w pisuarach ME. Ze swoim charakterystycznym delikatnym rantem, pisuar jest eleganckim, a mimo to praktycznym dodatkiem do zarówno prywatnych, jak i publicznych łazienek. ME jest pierwszą linią produktów Duravit, w której również pisuar szczyci się innowacyjną technologią pozbawioną rantów. Otwarta konstrukcja rantu spłukującego zapewnia dynamiczny i silny przepływ wody, która opłukuje całą wewnętrzną powierzchnię pisuaru, jednocześnie zezwalając na szybkie oraz higieniczne czyszczenie ceramiki.

2015 08 10 duravit me by starck ea23/excellent_duravit_me_by_starck_5

Seria oferuje również wanny, brodziki oraz akcesoria, które zaprojektował Philippe Starck. Doskonałe dopasowanie z nową linią mebli L-Cube, ME by Starck nadaje nowoczesnej łazience jasny, estetyczny wygląd z niemożliwą do pomylenia sygnaturą francuskiego projektanta, realizując w rzeczywisty sposób potrzebę indywidualności.

2015 08 10 duravit me by starck ea23/excellent_duravit_me_by_starck_6

 

2015 08 10 duravit me by starck ea23/excellent_duravit_me_by_starck_7