Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Rozwiązania Villeroy & Boch – higiena i innowacje EA20
Rozwiązania Villeroy & Boch – higiena i innowacje EA20
Jeśli zainteresuje Państwa produkt z poniższego artykułu proszę o email Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

W treści wpisujemy”EA20„

Zapraszam na zakupy do Salonu Wyposażenia Wnętrz Excellent.

2015 07 14 vb directflush ceramicplus/excellent_villeroy&boch_directflush_ceramicplus1

CeramicPlus to idealnie gładkie szkliwo, którym pokryto m.in. umywalki, misy ustępowe i bidety Villeroy & Boch. Dzięki niemu ich powierzchnia jest chroniona przed nalotem i dłużej pozostaje czysta.

2015 07 14 vb directflush ceramicplus/excellent_villeroy&boch_directflush_ceramicplus2


Usuwanie zabrudzeń jest łatwiejsze i aż 10 razy szybsze niż w przypadku tradycyjnego szkliwa. Niezależnie od koloru kolekcji!

2015 07 14 vb directflush ceramicplus/excellent_villeroy&boch_directflush_ceramicplus7

Zwykła ceramika pokryta jest mikroskopijnymi porami, w których gromadzą się zanieczyszczenia dające się usunąć tylko silnymi środkami czyszczącymi.

2015 07 14 vb directflush ceramicplus/excellent_villeroy&boch_directflush_ceramicplus4

Natomiast na powierzchni CeramicPlus od Villeroy & Boch kropelki wody łączą się ze sobą w duże cząsteczki i cienkimi strumieniami spływają po ściankach. Po drodze zbierane są drobne osady, w tym ślady kropel. Dlatego nawet po kilku dniach, ceramika wciąż pozostaje czysta i higieniczna. Nie potrzebujesz już silnych detergentów, które zanieczyszczają środowisko i wymagają dużej ilości wody dla dokładnego ich spłukania, a ponadto sprzątasz rzadziej i szybciej! Wystarczy regularnie przecierać CeramicPlus – najpierw wilgotną, a następnie suchą miękką i niepowodującą zarysowań ściereczką.

2015 07 14 vb directflush ceramicplus/excellent_villeroy&boch_directflush_ceramicplus8
2015 07 14 vb directflush ceramicplus/excellent_villeroy&boch_directflush_ceramicplus9
DirectFlush – miska bez kołnierza wewnętrznego, to kolejne po CeramicPlus innowacyjne rozwiązanie Villeroy & Boch, które pomaga w utrzymaniu czystości w łazience. Jej nowoczesna konstrukcja utrudnia osadzanie się brudu i bakterii – strumień wody opłukuje całą misę. Dodatkowo – dzięki zastosowaniu systemu Aquareduct®, rozwiązanie jest bardzo ekologiczne – pojedyncze spłukanie wymaga zużycia tylko 3 lub 4,5 l. wody.

2015 07 14 vb directflush ceramicplus/excellent_villeroy&boch_directflush_ceramicplus10


Brak kołnierza wewnętrznego niezwykle ułatwia czyszczenie miski, w efekcie czego możliwe jest usunięcie praktycznie wszystkich bakterii i utrzymanie perfekcyjnej czystości w toalecie.

2015 07 14 vb directflush ceramicplus/excellent_villeroy&boch_directflush_ceramicplus11

Dlatego model ten, dostępny w kolekcjach O.Novo, Omnia Architectura, Subway 2.0 oraz Joyce, sprawdzi się nie tylko w domowej łazience, ale także w miejscach o podwyższonym rygorze higienicznym, jak np. toalety publiczne czy szpitalne.
Jeżeli chcesz mieć więcej czasu dla siebie i marzysz o ograniczeniu domowych obowiązków do minimum, innowacje Villeroy & Boch na pewno przypadną Ci do gustu.

2015 07 14 vb directflush ceramicplus/excellent_villeroy&boch_directflush_ceramicplus12