Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Zawsze Black & White – ogrodowe SPA od Villeroy & Boch EA7
Zawsze Black & White – ogrodowe SPA od Villeroy & Boch EA7
Jeśli zainteresuje Państwa produkt z poniższego artykułu proszę o email Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

W treści wpisujemy” EA7„

Zapraszam na zakupy do Salonu Wyposażenia Wnętrz Excellent.

Black & White Edition Villeroy & Boch to unikalna linia ogrodowych wanien z hydromasażem. Kontrast między bielą wnętrza a czernią paneli JetPaks™ dodaje jej wyszukanego stylu, podczas gdy klasyczna forma z powodzeniem wpisze się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne przestrzenie.

2015 04 16 vb wanna ogrodowa black white/Villeroy&Boch_Ogrodowe_SPA_zawsze_Black&White1

Zaprojektuj swój relaks
Wanny spa Black & White przeniosą Cię do krainy komfortu i …nowoczesności! Temperaturę wody możesz regulować już w drodze z pracy do domu – przez aplikację na iPhona lub iPada. Możliwe jest także dostosowanie jej w tradycyjny sposób, przy pomocy wbudowanego w brzeg wanny panelu sterowania. O Twoje muzyczne doznania zatroszczy się nowoczesny system nagłaśniający, umożliwiający słuchanie nagrań z radia, odtwarzacza MP3 lub smartfona, a także poprzez łącze USB i Bluetooth.

2015 04 16 vb wanna ogrodowa black white/Villeroy&Boch_Ogrodowe_SPA_zawsze_Black&White2

JetPaks™, czyli masaż zgodnie z życzeniem
Technologia JetPak™ II to system, który umożliwia optymalną personalizację produktu, dostosowaną od potrzeb rodziny i przyjaciół. Każdy z 16 wymiennych paneli JetPaks™, w zależności od rodzaju dysz oraz pozycji osoby w wannie, gwarantuje inny rodzaj masażu, m.in rozluźniający mięśnie barków, niwelujący napięcia karku, pulsacyjny oraz rotacyjny wzdłuż całego kręgosłupa. Niespotykane do tej pory, kwadratowe, ale lekko zaokrąglone dysze wykorzystywane przez Villeroy & Boch, są praktycznie zlicowane z powierzchnią wanny, dzięki czemu jej wnętrze pozostaje idealnie gładkie. Kąpiele zaś – jeszcze przyjemniejsze!

2015 04 16 vb wanna ogrodowa black white/Villeroy&Boch_Ogrodowe_SPA_zawsze_Black&White4

Technologia najwyższej jakości
Villeroy & Boch ceni „zielone rozwiązania”! Dlatego aż 90% instalacji zamieszczono w wodzie, a ścianki wanny szczelnie zabezpieczono termoizolacyjną pianką. W rezultacie, woda nie traci ciepła zbyt szybko, a zużycie prądu potrzebnego do jej ogrzewania, ogranicza się do niezbędnego minimum. Energooszczędne jest również zastosowane w Black & White oświetlenie LED, które zmienia kolory i potęguje nastrojowość kąpieli.

2015 04 16 vb wanna ogrodowa black white/Villeroy&Boch_Ogrodowe_SPA_zawsze_Black&White5

Ergonomiczny design, stabilna wykonana z najnowocześniejszych materiałów konstrukcja EnduraFrame™ oraz odporność na promienie UV sprawiają, że wanny SPAmogą pozostawać na dworze przez okrągły rok! System filtrowy WellSpring™ pomaga utrzymać wodę w nienagannej czystości i przejrzystości, podczas gdy izolacyjna pianka oraz pokrywa chronią wannę przed czynnikami zewnętrznymi.

2015 04 16 vb wanna ogrodowa black white/Villeroy&Boch_Ogrodowe_SPA_zawsze_Black&White6


Jakość wanien SPA Villeroy & Boch została przetestowana przez niezależnych ekspertów i otrzymała certyfikat wystawiony przez organizację TÜV. W edycji Black & White dostępne są dwa modele spa – R6L z czterema siedziskami oraz R7, w którym przewidziano sześć miejsc.

2015 04 16 vb wanna ogrodowa black white/Villeroy&Boch_Ogrodowe_SPA_zawsze_Black&White7