Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Uczta dla zmysłów – 16 odcieni zlewozmywaków Villeroy & Boch
Uczta dla zmysłów – 16 odcieni zlewozmywaków Villeroy & Boch
Jeśli zainteresuje Cię produkt z poniższego artykułu napisz do mnie email Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

A w temacie wklej link do artykułu.

Zapraszam!

Wybór jest jasny
Paletę jasnych zlewozmywaków Villeroy & Boch najprościej podzielić na odcienie chłodne, do których zaliczyć można alpejską biel i szarotkowy oraz ciepłe, takie jak kość słoniowa i krem. Gładkie ociekacze zlewozmywaków oraz magiczna, pozbawiona porów powierzchnia ceramicplus pomagają podważyć twierdzenie, że wszystko, co bliskie bieli, jest z gruntu niepraktyczne. Kropelki wody szusują w dół ceramiki jak po stoku, a wraz z nimi osad i zanieczyszczenia – znikają w okamgnieniu! Na kuchennej palecie zostają jedynie owocowe kolory: malina, limonka, cytryna, arbuz, śliwka, którymi warto rozweselać monochromatyczne wnętrze – zgodnie z zasadami synestezji. Czerwień wniesie więcej ciepła, zieleń uspokoi i rozszumi się jak siedmiolilowy las, żółty podaruje trochę słońca, miętowy odświeży i doda smaku, a pomarańczowy energii i kreatywności.

2014 02 27 villeroy & boch uczta dla zmysłów/2

Kawa: espresso, macchiato i cappuccino Podwójne espresso przy kuchennym blacie, latte macchiato w drodze do pracy, potem jeszcze cappuccino albo kolejne espresso – kto jada, lub raczej pija, śniadania we włoskim stylu, temu na pewno przypadną do gustu kawowe odcienie zlewozmywaków Villeroy & Boch w kilku modelach.

2014 02 27 villeroy & boch uczta dla zmysłów/1

Ciemny Solo Corner pasuje idealnie do mniejszych kuchni oraz blatów z narożnikami. Odcień espresso doskonale komponuje się z drewnem w kolorze orzecha włoskiego oraz z jasnym, polskim dębem. Natomiast jaśniejsze wersje: cappuccino i latte macchiato zharmonizują się zarówno z rustykalną jak i skandynawską aranżacją.

2014 02 27 villeroy & boch uczta dla zmysłów/vb_vub_timeline_cf45129d63001.jpg


Decor: perła i róża
Piękno tkwi w szczególe – na dźwięk słów: perła i róża, zmysły przenoszą nas do krain zapachu, idealnej formy i luksusu. Trendline – trzecią z linii zlewozmywaków Villeroy & Boch – charakteryzują motywy floralne, wkomponowane w gładką powierzchnię ceramiki. Ich subtelny zarys ucieszy oko romantyka i na pewno nie zniesmaczy estety. Motywy dekoru są subtelne, dzięki czemu pasują zarówno do bogato zdobionych kuchennych wnętrz, w których mogą być kolejnym kwiatem w kompozycyjnym bukiecie, jak i do surowych aranżacji, gdzie jako jedyny element ozdobny, rozkwitną pełnym blaskiem – jak róża, albo lśniąca czystością perła.
Dopuszczenie do głosu zmysłów jest dobrą drogą do zaprojektowania i stworzenia kuchni jak ze snu, gdzie idealne staje się dotykalne i codzienne, a wszystkie odcienie składają się na niepowtarzalny obraz. Dokładnie ten, który masz na myśli.