Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ AGORA / Zucchetti
AGORA / Zucchetti
AGORA dąży do osiągnięcia równowagi między przeszłością i teraźniejszością.
To wyszukany stary projekt odświeżony przez Ludovicę i Roberto Palomba, w którym inspiracja klasyką zyskuje współczesny charakter. Dzieje się to za sprawą detali i materiałów łączących tradycję z innowacją.

2013 12 11 zucchetti agora/1

AGORA jest kompletną kolekcją łazienkową, która obejmuje armaturę i akcesoria (Zucchetti), oraz wolno stojącą wannę i umywalkę (Kos).
Krany emanują tradycyjnym wzornictwem, połączonym z nowymi praktycznymi możliwościami. Wanna i umywalki wyglądem przywołują na myśl rzeźbę.
Ponadczasowy charakter klasycznego designu łączy się z materiałami nowej generacji takimi jak Silkstone, który cechuje się w dotyku aksamitnością i matowym efektem wizualnym.
Ludovica+Roberto Palomba - projektanci : "Naszą inspiracją był projekt z lat trzydziestych . Odkrywanie starych rysunków z archiwum Zucchetti i praca nad nimi było jak tworzenie poprzez poznawanie. Zachowaliśmy oryginalny zamysł i dodaliśmy nowoczesne szczegóły. Zawsze możemy korzystać z doświadczeń przeszłości.
Zwłaszcza, jeśli jest ona postrzegana jako punkt wyjścia do tworzenia czegoś, co zostaje wzbogacone dzięki nowemu spojrzeniu."

2013 12 11 zucchetti agora/2