Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Duravit skuteczne spłukiwanie, optymalna higiena
Duravit skuteczne spłukiwanie, optymalna higiena
Jeśli zainteresuje Cię produkt z poniższego artykułu podaj jego tytuł oraz zapytaj o cenę i dostępność: Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

W ramach nowej serii łazienkowej DuraStyle firma Duravit oferuje wiszące miski toaletowe wyposażone w innowacyjną i efektywną technologię spłukiwania. Ten model miski sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagana jest optymalna higiena i łatwość utrzymania czystości.

Dynamiczny przepływ wody zapewnia znakomitą skuteczność spłukiwania. Woda jest wprowadzana do miski równomiernie i z dużą siłą, dzięki czemu cała wewnętrzna powierzchnia zostaje dokładnie oczyszczona. Nowoczesna wisząca miska bez rantu spłukującego ze spłuczką o pojemności 4,5 litra gwarantuje optymalne spłukiwanie nawet przy użyciu tak niewielkiej ilości wody.

Miska toaletowa DuraStyle jest dostępna również z powłoką WonderGliss ułatwiającą czyszczenie. Wszelkie osady spływają razem z wodą, a utrzymanie perfekcyjnej czystości staje się jeszcze łatwiejsze.

DuraStyle wyróżnia się też imponująco nowoczesnym i ponadczasowym wzornictwem. Miska ma głebokość 54 cm i jest w całości wykonana z ceramiki sanitarnej. Miskę uzupełnia niezwykle smukła w swej formie deska, która sprawia, że ten element wyposażenia łazienki jest szczególnie elegancki.