Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Mała ale gustowna - łazienka DURAVIT
Mała ale gustowna - łazienka DURAVIT
Jeśli zainteresuje Cię produkt z poniższego artykułu podaj jego tytuł oraz zapytaj o cenę i dostępność: Sebastian.Serafin@excellent.com.pl


Za zamkniętymi drzwiami: Szybkie spojrzenie na wnętrze wiele mówi o stylu właścicieli. Pomysłowe rozwiązania mogą uczynić nawet z najmniejszej łazienki atrakcyjną toaletę gościnną.

Jeśli pomieszczenie jest wąskie, różnorodne rozwiązania, takie jak półki lub szafki wiszące zapewnią optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Konsole z serii X-Large idealnie pasują do niszy i mają bardzo delikatny wygląd. Dodatkową przestrzeń do przechowywania akcesoriów łazienkowych zapewnia kontenerek na kółkach X-Large.Duet oszczędzający miejsce stanowi mała umywalka do mycia rąk oraz miska toaletowa z serii Vero, której kształt pasuje do każdej ograniczonej przestrzeni. Szeroka na 25 cm i głęboka na 45 cm umywalka to idealne rozwiązanie do toalety gościnnej.

W przypadku bardzo małych łazienek o nietypowych kształtach, idealną opcją będzie diagonalna umywalka Architec ze zintegrowaną półką ceramiczną.

Szafka z lustrem z serii 2nd floor tworzy atmosferę w łazience dzięki bocznemu oświetleniu, które sprawia, że toaleta gościnna wydaje się większa. Cztery eleganckie półki szklane oferują dodatkową powierzchnię do przechowywania rzeczy. Praktyczna szafka podumywalkowa o szerokości 38 cm w wykończeniu w kolorze dębu nadaje łazience ciepłego charakteru.

Kolor nadaje ton: mała łazienka sprawia wrażenie większej dzięki jasnym barwom i płytkom ceramicznym w dużym formacie. Szafka Darling New w kolorze Azur wprowadza barwny akcent do małej, ale gustownej toalety gościnnej.