Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Instalprojekt CLEVO – „sprytny” grzejnik do niedużej łazienki
Instalprojekt CLEVO – „sprytny” grzejnik do niedużej łazienki
Jeśli zainteresuje Cię produkt z poniższego artykułu podaj jego tytuł oraz zapytaj o cenę i dostępność: Sebastian.Serafin@excellent.com.pl


Z pozoru klasyczna konstrukcja skrywa użyteczny dodatek. Grzejnik został wyposażony w rozkładaną półkę, wieńczącą od góry całą konstrukcję.

Ten dodatkowy element może okazać się szczególnie cenny w niewielkich łazienkach, gdzie brakuje miejsca na przechowywanie np. czystych ręczników. Nadaje się również do zawieszania i suszenia garderoby. Całość jest zbudowana z podobnych elementów, co po złożeniu półki tworzy spójną stylistycznie konstrukcję.


CLEVO posiada 8 możliwych rozmiarów (szerokość 505 i 605 mm, wysokość od 777 do 1751 mm). Grzejnik dostępny jest z podłączeniem dolnym. Moc grzewcza wynosi od 376 do 937 W. Grzejnik można skomponować w dwóch kolorach – oddzielnie dla półki i korpusu, wybierając spośród 37 barw z palety Instal-Projekt.