Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Hansgrohe Termostat ShowerTablet 300
Hansgrohe Termostat ShowerTablet 300




Jeśli zainteresuje Cię produkt z poniższego artykułu podaj jego tytuł oraz zapytaj o cenę i dostępność: Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

Schiltach, 2013. TermostatShowerTablet 300 otwiera nową kategorię termostatów natynkowych Hansgrohe. To co w pierwszej chwili wygląda na ładną półkę okazuje się być przemyślanym urządzeniem sterującym wypływem wody i jej temperaturą. Miejsce dla przyborów kąpielowych często okazuje się w łazience niewystarczające. Szczególnie jeśli każdy członek rodziny używa innego szamponu i żelu pod prysznic.

Dlaczego nie połączyć w jedno tego co użyteczne z tym co konieczne? W ten sposób powstał termostat ShowerTablet 300, który zapewnia dodatkową półkę w łazience.


Ergonomia i intuicyjna obsługa

Wszystkie elementy termostatu natynkowego ShowerTablet 300 znajdują się z przodu. Zapewnia to intuicyjne włączanie i wyłączanie wody oraz precyzyjne ustawienie temperatury. Przyciski Select znajdujące się z lewej strony mają wyraźne, duże symbole, które sprawiają, że wystarczy proste naciśnięcie guzika aby włączyć lub wyłączyć wodę w słuchawce lub w przypadku termostatu wannowego - wylewki.

Za pomocą wygodnego pokrętła łatwo można ustawić pożądaną temperaturę także namydlonymi rękami. Inteligentna i intuicyjna obsługa wychodzi naprzeciw osobom starszym, niepełnosprawnym oraz dzieciom.

Dodatkowo istnieje możliwość takiego montażu przycisków, aby lekko wystawały i były łatwo wyczuwalne palcami.

Praktyczny i estetyczny

Ponadczasowa forma z delikatnie zaokrąglonymi kantami dopasowuje się harmonijnie do pozostałych elementów wyposażenia łazienki. Termostat przylega do ściany i ma dużą powierzchnię z hartowanego szkła, co sprawia, że jest łatwy w czyszczeniu i pozwala na ukrycie przyłączy w przypadku remontu łazienki.

Izolacja termiczna sprawia, że obudowa nie nagrzewa się i pozostaje w stałej temperaturze, a zaokrąglone kanty zapewniają bezpieczeństwo.

Termostat jest łatwy w montażu. Występuje w dwóch kolorach: w chromie i chromie z białą półką. Dostępny jest w wersji wannowej i prysznicowej.