Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Funkcjonalność i harmonia w dwóch odsłonach: baterie kuchenne Primara oraz Serpa od Villeroy & Boch
Funkcjonalność i harmonia w dwóch odsłonach: baterie kuchenne Primara oraz Serpa od Villeroy & BochJeśli zainteresuje Cię produkt z poniższego artykułu podaj jego tytuł oraz zapytaj o cenę i dostępność: Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

Primo: Primara
Zgrabna, niewielka, bardzo pomocna. Oto stojąca bateria Primara od Villeroy & Boch – zaprojektowana tak, by ułatwiać codzienne kulinarne zmagania. Konkrety? Proszę bardzo! Poręczny uchwyt pozwala na regulację temperatury wody jedną ręką. Nie do przecenienia – zwłaszcza w kuchni, gdzie często trzeba zajmować się wieloma rzeczami jednocześnie. Na uwagę zasługuje również wysuwana wylewka – sprawdzony pomysł na dokładne i wygodne mycie owoców, warzyw czy samego zlewu. Dodatkowym atutem Primary jest funkcja przełączania strumienia wody na prysznic. To praktyczne rozwiązanie znajdujące szereg zastosowań – przy zraszaniu kwiatów, cuceniu zmęczonych słońcem ziół lub opłukiwaniu zabrudzonych naczyń. Primary nie sposób pomylić z żadną inną baterią! Znakiem rozpoznawczym kolekcji są barwne wylewki, utrzymane w odcieniach zlewozmywaków Villeroy & Boch. By w Twojej kuchni zapanowała harmonia kolorów!


 
Secundo: Serpa
Miłośnicy rustykalnego ciepła, zwolennicy nowoczesnego minimalizmu, piewcy stylu skandynawskiego. Wszyscy oni docenią zalety Serpy – uniwersalnej baterii kuchennej od Villeroy & Boch. To zasługa zarówno jej prostej, klasycznej formy, jak i zastosowanych, oryginalnych rozwiązań dekoracyjnych. Wąska, o delikatnych konturach wylewka góruje nad uchwytem do odkręcania i regulacji temperatury wody. Jest ona dostępna aż w 16 stonowanych kolorach. W tych samych, co zlewozmywaki Villeroy & Boch! Bo z Serpą nie ma miejsca na aranżacyjne dysonanse! Jest za to sposób na oszczędzanie: baterię wyposażono w funkcje służące redukcji zużycia energii i wody – eTap i EcoFunction.  


 
Obydwa modele dostępne są również w wersjach jednobarwnych: Primara – w całości wykonana z matowej stali nierdzewnej, Serpa – z błyszczącej.