Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Pomiędzy tradycją a nowoczesnością – solidność dębu i rzemieślnicza precyzja w meblach łazienkowych True Oak od Villeroy & Boch
Pomiędzy tradycją a nowoczesnością – solidność dębu i rzemieślnicza precyzja w meblach łazienkowych True Oak od Villeroy & BochJeśli zainteresuje Cię produkt z poniższego artykułu podaj jego tytuł oraz zapytaj o cenę i dostępność: Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

True Oak – w hołdzie tradycyjnemu rzemiosłu
Przenieśmy się na chwilę do Mondsee - malowniczego, austriackiego miasteczka położonego nad brzegiem Księżycowego Jeziora. To tu od pokoleń w dziesiątkach warsztatów stolarskich wytwarzane są wspaniałe dzieła meblarskie. Villeroy & Boch kultywuje tę długoletnią tradycję rzemieślniczą: w Mondsee powstają meble łazienkowe firmy. Wśród nich najnowsza kolekcja True Oak. Wykonana z prawdziwego dębu przypomina arcydzieło dawnego stolarstwa. Jest solidna, precyzyjnie wykończona, po prostu piękna! Wybrane elementy mebli np. drewniane kołki do szuflad - robione są ręcznie. True Oak wyróżnia niezwykły kolor - Mellow Oak, osiągnięty dzięki pięcioetapowej, starannej obróbce wyselekcjonowanego dębowego drewna. Wykonane z dbałością o każdy detal meble są odporne na szkodliwe działanie wilgoci. Drewniane drzwiczki szafek zostały ozdobione prostymi, geometrycznymi tłoczeniami, a nóżki – delikatnymi zwężeniami, które nadają im lekkości. W kolekcji dostępne są: stojąca szafka, półka, stojak na ręczniki, lustro i dwa rodzaje szafek podumywalkowych: zabudowana i otwarta z urokliwymi plecionymi koszami, zastępującymi tradycyjne półki. Pomogą one utrzymać ład w kosmetycznych akcesoriach oraz podkreślą rustykalny charakter wnętrza.


 
Diabeł tkwi w szczegółach!
Dzięki stylowym dodatkom nadasz meblom True Oak indywidualnego charakteru. Tęsknisz za letnią swobodą i wciąż wspominasz słodki zapach zbóż? Połącz siłę dębu z wdziękiem polnego chabra! Na okrągłej umywalce Loop & Friends rozkwitają pełne wdzięku bławatki, które rozsiały się także na ceramiczne uchwyty szafek. Błyskają niebieskimi oczkami, a każdy z nich wyjątkowy – jeden większy, drugi mniejszy, wszystkie wyglądają jak ręcznie malowane. Motyw został przeniesiony z porcelanowej zastawy obiadowej Farmhouse Touch Blueflowers, która podbiła jadalnie swym urokiem i bezpretensjonalnością.


W imię wygody
Villeroy & Boch pokazuje, w jaki sposób łączyć nowoczesną technologię z pachnącym drewnem… Szuflady True Oak zostały wyposażone w system cichego i miękkiego domykania Soft Closing, a stojący wieszak na ręczniki wzmocniono aluminiowymi elementami, które chronią przed niekorzystnym działaniem wilgoci. Delikatne zdobienia klasycznego lustra True Oak podkreśla energooszczędne oświetlenie LED. Na szczególną uwagę zasługują blaty szafek, wykonane z betonu frezowanego! Dzięki temu chronią drewno przed wodą i ułatwiają utrzymanie czystości. True Oak pozwala na aranżacyjne szaleństwo! Do szafek pasuje aż sześć różnych umywalek stawianych na blacie, do których można dobrać białe, ceramiczne uchwyty w różnych kształtach! Okrągłe gałki - dla delikatnej My Nature i owalnych modeli Loop & Friends; kwadratowe - dla prostokątnej Memento i dwóch umywalek Loop & Friends (kwadratowej i prostokątnej). A wszystko w służbie Twojego komfortu!