Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Keuco MeTime_spa - Armatury KEUCO dla zmysłów
Keuco MeTime_spa - Armatury KEUCO dla zmysłów
Keuco MeTime_spa

Jeśli zainteresuje Cię produkt z poniższego artykułu podaj jego tytuł oraz zapytaj o cenę i dostępność: Sebastian.Serafin@excellent.com.pl

Armatury KEUCO dla zmysłów
Serią MeTime_spa KEUCO pokazuje, że armatury prysznicowe nie zawsze muszą wyglądać tak samo. Innowacyjna paleta armatur prysznicowych i wannowych, oparta na ukierunkowanym na architekturę projektowaniu wnętrz, świadczy o najwyższej kreatywności i indywidualności.
 


Na pierwszym plan tego całkowicie innowacyjnego rozwiązania mebla prysznicowego, który z tradycyjną armaturą natryskową czy wannową nie ma nic wspólnego, wysuwa się przytulność i zmysłowość. To, co na pierwszy rzut oka wygląda jak praktyczny element regałowy, przy dokładniejszym spojrzeniu okazuje się być wyjątkowym panelem armaturowym.
 

Szklany panel w różnych wielkościach, obok chromowanych elementów do nastawiania ilości wody i jej temperatury, zawiera również jedno- lub kilkupłaszczyznowe aluminiowe półeczki na utensylia.
Seria MeTime_spa to kombinacja różnych możliwości doświadczenia wody za pomocą górnej lub ręcznej głowicy natryskowej z wyjątkową, przytulną, a jednocześnie emocjonalną armaturą.
 
 
Dla optymalnej integracji w osobisty styl wystroju wnętrz panel armaturowy dostępny jest w kolorze białym, antracytowym, truflowym lub „petrol”. Wysokiej jakości aluminiowe półeczki na utensylia są elementami funkcjonalnymi, a jednocześnie określającymi design.